SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak siły, co dalej?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
no to czas nieco kompletowac sprzet

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Naprawdę nie da się choć trochę czegokolwiek wyrobić w domu? w sensie z tym co mam. Bo gdybym miał stały dochód to ok - chodziłbym na siłownie, ale mam ciężki stan finansowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
mozna skonstruowac trening w domowych warunkach, jednak da on tylko efekty do pewnego momentu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Zaraz obadam link powyżej. Właśnie ja nie chcę budować czegoś dużego - jak np. kulturyści (xd) tylko zależy mi na ogólnej poprawie kondycji (bieganiu itp.), ogólnej sile większej niż teraz, a teraz jest naprawdę mizerna, zdaje sobie sprawę, że bez siłowni nie zrobię czegoś mega wielkiego, ale cokolwiek chce zdziałać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
smialo na kalistenice mozesz bazowac zatem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wgnsy123
Zaraz obadam link powyżej. Właśnie ja nie chcę budować czegoś dużego - jak np. kulturyści (xd) t


to nie takie proste i odpowiednie jedzenie odgrywa kluczową rolę oraz dużo dużo czasu także bez obaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Wie ktoś może gdzie są zestawy ćwiczeń z gumami opisane na daną partie ciała? bo oporowa 25kg się przyda w końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Witam ponownie, nie chcę śmiecić kolejnym tematem, a odświeżyć. Otóż aktualnie nic sie praktycznie nie zmieniło wielkiego w wymiarach itd. Przychodzę z problemem słabej kondycji, od zawsze mam słabą kondycję i zauważyłem tylko lekką poprawę przez cały czas ćwiczeń. Co dodać aby jakoś tą kondycje poprawić? do ćwiczeń siłowych itp. dodaje cardio 2-3 razy w tygodniu po którym dysze jak lokomotywa. Dla przykładu bieg na dystans 400m jako okrążenie zrobiłem w 1min 17s i wydaje mi się, że jest to zły wynik, ogólnie szybko się męczę, ze zdrowiem wszystko okej ponieważ byłem u lekarza na badaniach. Przepraszam za chaotyczne pisanie, ale naprawdę gubię się już w tym wszystkim, pozdrawiam, pytać jeżeli coś do wyjaśnienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki w domowej siłowni, prośba o radę i plan działania.

WHEY premium