SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Brak siły, co dalej?

Wysłana -
FBW lub PUSH PULL, chyba ze chcesz to klasyka typu split
Wysłana -
Ktoś zapoda jakieś sprawdzone linki do push pull? Z tego co widzę w większości trzeba jakiegoś sprzętu, można bez? W sensie no mam tylko drążek, gumę 25kg (opór)

Z góry dzięki za zainteresowanie
Wysłana -
Ty, co Ty na tej siłowni przez rok robiłeś że 29 cm w bicu, treningi ACT nudzą a w domu masz tylko drążek? To Ty w końcu na siłce ćwiczyłeś w pełni wyposażonej czy w domu?

Zacznij ćwiczyć normalnie z ciężarami i przykłądać się do tych ćwiczeń a nie Ty po roku czasu nie umiesz normalnego jednego podciągnięcia na drążku zrobić. W sumie po co Ty go kupiłeś skoro po tak długim czasie ni cholery Ci na nim nie idzie?;)

Jak obwody za nudne to zmieniaj ćwiczenia, dołóż ćwiczenia z hantlami itd

Gotowych planów masz tyle że co tydzień możesz ćwiczyć innymi przez cały rok

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-09-25 20:01:39
Wysłana -
Na siłownie chodzilem w tamtym roku przez 2 miesiące i to jeszcze nieudolnie bo trener z siłki pokazał tylko ćwiczenia, a ja w to się nie zagłębialem i trochę zmarnowalem. Drążek mam od chyba ponad 2 miesięcy i potrafię juz więcej podciągnięć zrobić.

Nie mowie, że nie ma efektów bo widzę wzrost siły, lekko kondycji (choć nadal lipa) i w wyglądzie, ale po prostu te ACT mnie już zanudziło i wydaje mi się, że jednak efekty są za małe na to co wkładalem (może gdzieś błąd robię)
Wysłana -
zerknij na
http://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 
Strona 10 z 10
Dodaj odpowiedź