SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak sił na większy ciężar i brak zmęczenia po treningu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Witam mam 19lat 182cm i ważę 80kg na siłowni ćwiczę już coś koło roku i zawsze miałem dziwną przypadłość nad która dopiero teraz zacząłem się zastanawiać. Obecnie jestem na ,,masie" i mój trening na każdą partię mięśniową wygląda mniej więcej na zasadzie 4x8 4x8 4x8.Problem polega na tym że każdą serię robię do ,,max" i nie jestem już w stanie więcej w niej podnieść natomiast po zakończonym treningu nie czuję w ogóle zmęczenia mięśni.Może znajdzie się ktoś kto będzie w stanie powiedzieć mi na czym może polegać mój błąd czy może tak po prostu powinno być.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136781
Ciało przyzwyczaiło się do bodźców, normalne. Zmień trening: inne zakresy, ćwiczenia, ilość powt w seriach, sposób progresji. Rok ćwiczyłeś takim samym treningiem? Bo 8 tyg progres się kończy, po 10, nic dziwnego że Ci nic nie idzie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciąg-jak zrobić

Następny temat

pytanie do expertów -czy to jest idealnie odwzorowana sylwetka Arnolda?

WHEY premium