SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak siły podciąganie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1367
Witam zacznę od tego że mam 15 lat 188 wzorstu i około 81 kg wagi . Chodziłem na siłownie około 5 miesięcy aczkolwiek postanowiłem przerzucić się na kalistenike .Od tygodnia wykonuje plan fbw i zauważyłem że po pierwszej serii podciągnięć (4/5 powtórzeń ) jestem w stanie ledwo 2 lub czasem 1 raz się podciągnąć , chciałbym wiedzieć co poprawić lub co źle robie z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Musisz się podciągać regularnie tylko regularne podciąganie pozwoli je poprawić. Odżywiasz się zdrowo?
Początki podciągania są bardzo trudne ale do ogarnięcia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1367
słodyczy nie jem tylko okazyjnie w małych ilościach , drób ,ryże makarony , jaja , twarogi , owsianka itd . Tak zwane ''smarowanie gwintów '' mogło by coś tu pomóc ?


Zmieniony przez - ErykCali03 w dniu 2018-05-12 13:10:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
moze pomoc teoretycznie, musisz zobaczyc jak to wyjdzie w praktyce

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
kazdy zabieg moze być przydatny, smarowanie gwintów, negatywy itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyciąganie wyciągu górnego do karku lub klatki pozwoli podciągać się więcej reszta jak wyżej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Ćwiczenia na wyciągu średnio poprawią sytuację ale smarowanie gwintów jak najbardziej będzie pomocne.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Rób conajmniej 8-10 serii po 1 powtórzeniu i staraj się zwiekszać tę ilośc co tydzień.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1367
Dzięki wszystkim za pomoc,myślę że będę robil jednak 8-10 Serii po jednym powtórzeniu kilka razy w tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10442
jezeli masz naprawde 188 cm w wieku 15 lat, to prawdopodobnie bedziesz mial 200cm wzrostu
to nie jest dobry wzrost zeby cwiczyc w silowni,a juz na pewno nie do podciagania
zastanow sie nad koszyszkówką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10442
generalnie mam w dupie co tam bedziesz cwiczyc, chodzilo mi tylko o to,ze w podciaganiu im mniejszy wzrost
i mniejsze łapy tym lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

starting strength przysiady

Wiecej