SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak siły, co dalej?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Wiek : 17
Waga : 67
Wzrost : 185cm
Staż treningowy: 10msc
Obwód pasa: 82
Obwód klaty: 92
Obwód uda: ok. 50
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Ostre WFy poniedziałek, środa (nauczyciel - trener siłki), do tego 3 razy w tygodniu, i tutaj sam się gubie, ponieważ wczesniej robilem FBW przez aplikacje 30 dni challenge, aktualnie jestem w klatce umysłowej i nie wiem czy dalej robić FBW czy split, nie wiem.
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nie
Stan zdrowia: Wada postawy, średnia kondycja.
Preferowane formy aktywności fizycznej: nie wiem, byle by w domu.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: nie liczylem, ale aktualnie jem zdrowo - żadnych syfów, fast foodów, i tak od momentu zetknięcia sie ze sportem, Dodam, ze rok temu wazylem 90kg i boje sie dlatego dodawać więcej rzeczy do diety żeby nie wrócić.
Aktualnie trzymam sie na ok. 2000-2100kcal, 250-300 białka, tłuszczy z 50 albo mniej, białka ok 100. Jem ryże, makarony, owsianki, jajka itp.
Wrażliwość na stymulanty: nie
Możliwosci finansowe: Bardzo małe, mam co miesięczne wydatki i jestem na utrzymaniu rodziców.
Cel/problem/opis: Otóż nie wiem co dalej ze sobą zrobić, jestem bardzo słaby na ramionach (29cm w biciu), kupilem drążek i gumę oporowa 25kg - nawet z gumą nir daje rady sie podciagac, dopiero do tego dostawiajac krzesło na podparcie stóp, a i tak mało. No i ogólnie słabo z tą siłą, najmocniejsze mam mięśnie brzucha. I też nie wiem czy zostać przy tym FBW bo w sumie byłem po nim mega wyczerpany zawsze i jakieś efekty były, ale nie wiem, czy split nie byłby lepszy, ale tutaj znów nie wiem jak co dobrać, kompletnie nic, pogubiony w tym jestem. Chialbym poprawić siłę, zbudowac trochę mięśni a no i je Wyrzeźbić. Obliczając poziom BF mam ok. 11-12%, nie wiem naprawdę, z gory przepraszam za chaos i w razie czego proszę pytać. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Rozpisz dokładnie tą dietę w szablonach z potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
na pewno grubo przesadzasz z bialkiem, z Twoja masa ciala maks 150g na dobe w zupelnosci starczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Mój błąd, 250-300 węgli, a białka ponad 100 lekko. Dietę dam jak będę w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
no to ok:) od razu inaczej to wyglada, podrzuc dietke, to bedziemy myslec co pozmieniac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Okej, tak wygląda ten plan: http://i.imgur.com/JVorML1.png

Czasami jest mniej, w sensie wlasnie cos okolo 2000-2100 kalorii, zależy od obiadu, bo go robi mama i robi różnie - raz to, raz tamto ale mniej wiecej bazuje na tych mikroskładnikach. W szkole też sie ma sprawa różnie bo nie mam możliwości brania jakiś owsianek itp. więc musze proste rzeczy takie jak bulki/chleb razowy.


Zmieniony przez - wgnsy123 w dniu 5/17/2017 4:53:35 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
te kajzerki do wywalenia
brak warzyw
jak brakuje pomysłów to kuchnia sfd pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jw zamien na razowaca zytniego i bedzie calkiem ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Do kuchni SFD zajrzę na pewno, ale chodzi mi głównie, co może być przyczyną braku siły? Warzywa nie zawsze jem, ale staram się dodawać w miarę możliwości. No i dręczy mnie to, czy FBW czy split? bo z tym splitem to nie wiem na prawdę skąd mam ogarnąć sensowne ćwiczenia aby dały mocny wycisk na daną partię, FBW jak robiłem to było okej, ale właśnie zostało ze mnie chucherko bez siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
podbij kalorie, ukierunkuj trening bardziej pod katem silowym, mozesz sprobowac glowne boje wykonywac moetoda 5x5

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Właśnie mam tylko drążek i gume oporową 25kg, dlatego ciezko chyba będzie z treningami siłowymi..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki w domowej siłowni, prośba o radę i plan działania.

Wiecej