SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Brak przyrostów mimo dobrej diety i treningów

Wysłana -
Witam
Od dwóch miesięcy gdy zacząłem pracę fizyczną stoję w miejscu. Codziennie rano jade pół godziny rowerem do pracy i potem tyle samo z pracy. Dorzucilem nawet węglowodanów na kilka dni ale zobaczylem że za bardzo brzuch mi podlewa. Niewiem co robić, trenuje co drugi dzień, często slabo sie wysypiam i budze się w nocy, spie okolo 6 - 7h dziennie ale z tego co wiem to nie trzeba spać po 10h bo są osoby o też śpią po 6h i rosną.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
No i w czym mamy Ci pomóc, ani rozpisanej diety ani treningu nie ma, czy nawet ankiety, rozpisz to wszystko to się zobaczy jak jesz jak trenujesz
Wysłana -
Trening robie dobry
Poniedzialek klata i triceps
5seri na lawce 16,12,8,8,12
Hantle 3serie
Potem francuskie na tricepsy 4 serie 12,12,12,10

Sroda, plecy i biceps
Tak samo, podciaganie na drazu nachwytem, podchwytem, cwiczenia na maszynach, wszystko duzym ciezarem max 12 powtórzeń, czasami w tygodniu robie same ręce i i tak nie chcą rosnąć
Piątek, robie nogi, przysiady 5 serii 15,12,12,10,15
Lydki
Barków nie robie bo mam duże, rosną same z klatką.

dieta to okolo 450g węglowodanów, 200g bialka, 90g tłuszczu
W tym jem sporo owoców
Waga 90kg
Wysłana -
Wbrew temu co ci się wydaje to ten trening nie jest wcale rewelacyjny
Wysłana -
Trening średni, miska pewnie gdzieś niedomaga, regeneracja też leży jak za mało śpisz dlatego stoisz w miejscu.
Wysłana -
Poza tym ile byś chciał urosnąć w te dwa miesiace? To chyba zbyt krótki okres czasu żeby oceniać postępy.
Wysłana -
Co miesiąc patrze centymetrem łape, zaczalem od marca było 36,5
W kwietniu 37, maj 38,5 i w czerwcu 39. Odkąd pracuje to lapa stoi w niejscu, juz poltora miesiaca ciagle 39.
Treningi msm intendywne, naprawde daje z siebie duzo. Zaczolem bić testosteron rownolegle z zaczeciem pracy, enan e4d 250, i nawet mimo tego wszystko stoi. Mam jeść wiecej ?-trenować wiecej ?

Zmieniony przez - DoktorX w dniu 2018-07-25 10:35:24
Wysłana -
Wbijaj więcej

Podstaw brak ale towar leci- mądrze
Wysłana -
Jakich podstaw brak, biłem koks jeszcze zanim ty na silownie zacząłeś chodzić. Znam podstawy ale być może czegos robie za mało lub za dużo. Dlatego pytam.
Wysłana -
5seri na lawce 16,12,8,8,12
Hantle 3serie
Potem francuskie na tricepsy 4 serie 12,12,12,10

hantle 3 serie, ale co tymi hantelkami robisz

piatk przysiady i łydki to nie jest trening, a do tego jak stosujesz jeszcze saa to już trening powinien być wywalony na kilka ćwiczen a nie jedno cwiczenie na nogi, łydek nie licze
Wysłana -
A ja to jestem ciekawa, ile Autor ma wzrostu, bo 90 kg to dużo. Może za dużo, żeby masę robić, jeśli bf jest nieciekawy.
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź