SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak przyrostów mimo dobrej diety i treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Może robi 20 serii siadów

Po twoim treningu stwierdzam że mogłeś nawet i chodzić na siłownię przed chrztem Polski. Tylko co z tego jak nie masz elementarnej wiedzy nt treningu i śmiem twierdzić że odżywiania również


Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-07-25 12:03:55

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 673
Gregoru, nie ulegne twojej prowokacji bo wazniejsze jest dla mnie uzyskanie pomocy niż wchodzenie w konflikty.
Do rzeczy.
Treningi robie zazwyczaj takim obciazeniem że ribie max 12 powtórzeń w serii. Cwiczen na partie mięśniowa np klatka , plecy wykonuje dwa bo wiecej raczej niema sensu, liczy sie by dac miesniom impuls, ale byc może jestem w błędzie. Przewaznie na te dyze partie to jest jakos 7 - 8 serii , na ręce wykonuje 6 serii tj, biceps 6 serii i triceps 6 serii.
Dietę trzymam, skoro dzialala przed zaczeciem pracy to niema powodu by teraz nie dzialala, staralem sue jeść wiecej to za bardzo mnie podlewalo.

Jedyne co przychodzi mi do glowy to moze ten sen lub za slabe treningi, moze mam wykonywac po 8-powtorzen jeszcze ciezszym ciezarem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jaki bf? Bo to istotne.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Zwiększ objętość treningu.
Masz bardzo delikatny trening. Jesteś na saa to i regeneracja jest lepsza. Nie zbudujesz nic robiąc tak delikatne treningi. 9 serii na plecy to tyle co nic. Jak przeorać szerokość i grubość pleców na tak małej objętości?
Co do powtórzeń to kiedyś się mówiło "siła podstawą masy, masa podstawą siły". To zdanie nadal jest prawdziwe

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
A nie zauważyłeś spadku ilosci tluszczu? Na cyklu tak często sie dzieje, ze fat ucieka a obwody zostają lub nieznacznie sie powiększają. Tym bardziej ze zwiększyłes wydatek energetyczny. A moze towar trefny...

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 673
W rzeczy samej zauwazylem spadek tluszczu, ale byl brak przyrostu miesnia i sila ciagle ta sama, dwa miechy ciagle ty samym ciezarem robbie klate bo niedjesie rady wiecej.

Co do treningu - mam robic 20 serii na plecy ? To chyba przegięcie, i tak schodzi mi ponad godzina na siłowni ale ok, wezme pod lupe moj trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Nie mówię o wzroście objętości o ponad 200%, ale ta którą masz jest niewielka
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Słabsza regeneracja może znacząco na to wpływać bo jak nie dosypiasz i jeszcze masz pracę fizyczną to może się to kumulować.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mięśniom trzeba dać impuls ale wg mnie Ty dajesz za mały.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jesli sila nie idzie to przyczyny bym szukał w technice albo metodzie progresji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lejkowata klatka

Następny temat

Mięsień najszerszy grzbietu

WHEY premium