SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak progresu w wymiarach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Witam.na siłowni trenuję już jakoś półtora roku i do tej pory wszystko szło ok,ale od połowy roku moje wymiary przestały się zmieniać. Cały czas systematycznie podnoszę większe ciężary jednak po okresie masy i redukcji sprzed połowy roku moje wymiary pozostały bez zmiany. Aktualnie kończę masę przy wadze 74kg wzroście 182cm i obwodach 97klata,38biceps i 85brzuch. Dietę posiadam ułożoną przez dietetyka a trening staram się co jakiś czas w miarę urozmaicać i nie wiem w czym może tkwić problem. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie mamy żadnego pomysłu bo nie ma co oceniać, daj pełną ankietę działu, pełną rozpiskę treningu i zrzut diety z 1-2 dni https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Jak ciężary idą regularnie w górę to ja bym stawiał na braki w diecie, bo obwody mimo wszystko powinny ruszyć do przodu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Moze sie lekko przetrenowales? Miesnie, nie moga sie wpelni zregenerowac, postaraj sie odpoczac i dorzucic plus 500kcal w diecie dziennie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobor Planu

Następny temat

Klatka Piersiowa oraz Plecy - Jaka Ilość Serii?

WHEY premium