SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak potu=brak efektu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
Witam!
Drobna zmiana w życiu osobistym zmusiła mnie do odłożenia siłowni na parę miesięcy gdzie po treningu miałem w zwyczaju jeździć godzinę na orbitreku lub też biegać godzinę na bieżni. Ponieważ nie chcę rezygnować z wszystkiego wytargałem stary rowerek i pojeździłem dziś w domu godzinkę. Byłem jednak co najwyżej nieco rozpalony ale nie poleciała ze mnie ani kropla choć na siłowni leje się ze mnie strugami. Czy to w takim razie świadczy to o tym, że taki trening kompletnie nie ma sensu żeby pospalać tłuszcz?...czy efekt spalający tłuszcz objawia się tylko wraz z potem?...jasne, że na siłowni też nie biegałem tak by nie umieć oddychać. Było to raczej spokojne tempo przy którym mógłbym spokojnie rozmawiać z kimś obok...a tu nagle kompletnie suchy. Dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
pot nie ma nic wspólnego ze spalaniem tkanki tłuszczowej... jednak jeśli przy długich aerobach nie pocisz się wogóle może to oznaczać że pijesz zbyt mało płynów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3640
to chyba sprawa indywidualna jest.. Ja troche przebiegne i zalany jestem oO
Nie to że jestem jakimś grubasem który biegnie do kuchni po jedzenie i wraca z powrotem przed tv. :)
Wolałbym tak jak ty się w ogóle nie pocić, bo wkurzające to jest np. na wf-ie jak gramy w coś, wszyscy elegancka forma a ja cały mokry, chociaż nie jestem tak naprawdę zmeczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
Tyle, że jak już mówiłem ja się na siłowni pocę jak wariat, zwłaszcza przy aerobach. Ten rowerek jakoś nijak na mnie nie działa. Musiałbym strasznie szybko zasuwać żeby się zacząć na nim pocić a to już ciężko aerobami nazwać wtedy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Im ciemniej tym lepiej - warzywa.

Następny temat

Moja dieta do oceny

WHEY premium