SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak kondycji

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 83
Siemka!
Macie jakieś fajne ćwiczenia na polepszenie kondycji , wytrzymałość ?
Bieganie wystarczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do czego Ci ta kondycja/wytrzymałość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4736
Ten temat mi spadł z nieba ^^!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4736
Można zapytać, jakie ćwiczenia na kondycje (zawody z judo)? Nie chcę zakładać nowego tematu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można zapytać, dlaczego nie zwracasz się z tym do swojego trenera?
...
Ostrzejsze randori. Ewentualnie kubańskie - co 30 sekund walczysz ze świeżym przeciwnikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4736
Nie mam pojęcia. Dużo pojedynków wygrywam, ale mam ostrą zadyszkę. Chciałabym jakoś to poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz pojęcia dlaczego nie zwracasz się z tym do swojego trenera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
sprinty i treningi obwodowe. Jeśli wcześniej nie robiłaś siłowni to musisz ją pokochać teraz.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 83
Ok dziękuje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
MMA
Nie masz pojęcia dlaczego nie zwracasz się z tym do swojego trenera?

A ja Go rozumiem, trenerzy na ogół nie chcą, albo nie potrafią rozwiązac takiego problemu. Jak sam nie ogarnę, to bedzie nieogarnięte. Ja mam problem trzeciej walki (pierwszą wygrywam łatwo, w drugiej sie szarpię, w trzeciej umieram) i żaden trener nie potrafi tu zaradzić, chociaż problem wydaje się banalny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
yhym...
nauczcie się rozkładać siły w walce.
Więcej siły robionej w danej jednostce czasu np kompleks sztangowy przez xx minut przeplatane z jakąś kondycją (biegi,tabata) dniami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAT- Wojskowa Akademia Techniczna

Wiecej