SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak energii,motywacji,checi do zycia na TESTOSTERONIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HIS
Ja mam wszystko po 10zł, zauważyłem że ceny są wyższe jeśli robisz badanie w szpitalu, lepiej w małej placówce i oni dopiero to wysyłają do laboratorium. Ja nie wiem co ty ćpasz, ponad 10tys na badania? Weź lepiej odstaw ten alkohol/narkotyki :)


Trzeba bylo wydac 10.033 zl i zrobic do tego T3 i T4 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Do AMG27 podaj gdzie mieszkasz wpadne przedstawie Ci caly problem,wyniki,suplementy,wyniki rezonansow i bedziesz wiedzial gdzie ten hajs do tego wydany hajs na koks po ktorym zle sie czulem.
Moze przesadzilem z tym 10 tys ale 6 lekko poszlo tez pracowalem z dietetykiem wyszlo pare problemow (jelita,zla dieta, kandida) myslisz ze troll wymienilby tyle supli co ja przedtem? Komu by sie chcialo,halo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
W koncu chyba wpadlem w czym problem (hura) kiedys zalozylem post na temat przysadki mozgowej( stwierdzony mikrogruczolak) moge wstawic wynik tego dla wiarygodnosci. Dietą naturalnie zbilem poziom prolaktyny(kiedys) z 30 do 13 i mialem ciezszy okres w zyciu zle zarcie (ogolnie uczulony na nabial tez jestem) i prolka wrocila ale I tak czulem sie lepiej niz biorac koks (testosteron) tylko bo po oxie myslalem ze watroba mi siada I dlatego te samopoczucie nawet majac oslonki na recepte (bodajze heparegen) a mianowicie test(doping) podwyzsza estro, estro podnosi prolke, zahwiana przysadka przez gruczolaka, zmniejsza produkcje neuroprzekaznikow(dopamine) i teraz zastanawiam sie L tyrozyne wziac warto? Bo ewentualnie moge zejsc z koksu i czuc sie niebo lepiej ale chce koksic, prosze o odpowiedz bardziej zaawansowanych uzytkownikow (lodzianin np) pozdrawiam nie jestem Trolem!!!
PS zbita prolka i libido szaleje

MOZLIWE JEST MOJE PRZYPUSZCZENIE? Bo po strzale zdycham a tym dalej od niego (7dni tym jestem bardziej zmotywowany i zadowolony zyciem)
Planuje kupic: acetyl L-carnityne, L-teanina, L-tyrozynw, b-complex ( jak to nie zaskoczy to chyba koks nie dla mnie)


Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2018-01-13 09:20:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + tura (?)

Następny temat

Redukcja> mosek >Test +boldek

WHEY premium