SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak energii,motywacji,checi do zycia na TESTOSTERONIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
1. WIEK: 21
2. WAGA: 108
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 45/46
-klatka: 126
-udo: 71
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4/5
6. DIETA: aktualnie redu bede zaczynal od 3 tys
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy 8tyg enan+oxa, teraz aktualnie 4tyg leci sam enan
8. TRENING: kulturystyczny chwilowo
9. CEL CYKLU: redu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 160
-martwy ciąg: 240
-przysiad: 190

To znow ja, estro 47 mialem po symexie, prolke 26( zbita pol tabsem dostinexu) libido na plus po dostinexie, ale dalej 0 weny do zycia wszystko jest obojetne nawet treningi opuszczam GDY BYLY DLA MNIE NAJWAZNIEJSZE a gdy zejde z tescia po10 dniach juz wraca motywacja do treningu, to nie jest psychika, dopamina? WATROBA? Sory za drugi temat ale nikt nie odpisal a bede musial zejsc z koksu jak tak dalej bedzie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
W koncu chyba wpadlem w czym problem (hura) kiedys zalozylem post na temat przysadki mozgowej( stwierdzony mikrogruczolak) moge wstawic wynik tego dla wiarygodnosci. Dietą naturalnie zbilem poziom prolaktyny(kiedys) z 30 do 13 i mialem ciezszy okres w zyciu zle zarcie (ogolnie uczulony na nabial tez jestem) i prolka wrocila ale I tak czulem sie lepiej niz biorac koks (testosteron) tylko bo po oxie myslalem ze watroba mi siada I dlatego te samopoczucie nawet majac oslonki na recepte (bodajze heparegen) a mianowicie test(doping) podwyzsza estro, estro podnosi prolke, zahwiana przysadka przez gruczolaka, zmniejsza produkcje neuroprzekaznikow(dopamine) i teraz zastanawiam sie L tyrozyne wziac warto? Bo ewentualnie moge zejsc z koksu i czuc sie niebo lepiej ale chce koksic, prosze o odpowiedz bardziej zaawansowanych uzytkownikow (lodzianin np) pozdrawiam nie jestem Trolem!!!
PS zbita prolka i libido szaleje

MOZLIWE JEST MOJE PRZYPUSZCZENIE? Bo po strzale zdycham a tym dalej od niego (7dni tym jestem bardziej zmotywowany i zadowolony zyciem)
Planuje kupic: acetyl L-carnityne, L-teanina, L-tyrozynw, b-complex ( jak to nie zaskoczy to chyba koks nie dla mnie)


Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2018-01-13 09:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A jakie masz normy prl i e2 tam gdzie badania robiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Daj foto wyniki wszystkich badań co robiłeś

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94141 Napisanych postów 363993 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667761
Zbadaj shgb tutaj moze byc przyczyna
Masz wynik progesteronu? I badanie tarczycy??


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-01-10 19:30:01

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Progesteron w normie w srodkowych widelkach, a stosuje suplementy vilcacora 3000,gotu kola,insulige-b,laktoferyna, l carnosine,liver refresh,liver detoxifier,selenium 200mcg,maca,A-Z spirulina, zinc carnosine, ultra cordyceps,saccharomyces boulardii+MOS,EPA-DHA,liver cleanse (THORNE) do tego moja teczka z dokumentami badan w labo jest grubsza niz 10 koksow z tego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Wydalem na te wszystkie badania,leki, rezonanse, prywatne wizyty u lekarzy lekko ponad 10tys I dalej nie moge koksic przykre zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
flaki masz ok
żołądek
jelita

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Psyhiatre moze odwiedz . Wiele osob za bardzo uzala sie nad soba a potem sa takie efekty . Jestes facet glowa do gory i jazda a nie wkrecasz sobie filmy

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Ty chyba smieszny jestes, haha, jak nie potrafisz pomoc to nie p****** glupot, mowie ze na koksie czuje sie zle i szukam powodu a ten mi bedzie p******il no k***a mac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Mi się też wydaje że jednak coś z główką nie teges...

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Dobra a chlopaki, tym dalej od ostatniego strzala tym lepiej zaczynam sie czuc, bralem na tym cyklu 70 oxy I jednego dnia wstalem czulem sie jak gowno tak total, wysypalo plecy , testowalem dawki tescia do 500 doszedlem co 4dni, ale wrocilem do 250 e5d, plecy wysypane watroba? Bo minelo 5 dni od ostatniego strzala a wraca chec I motywacja do treningu, pozdrawiam, serio to nic z glowa kazdy organizm jest innt( testowalem propa,enana,cypio, bez roznicy) moje spostrzezenie cos mi w organizmie blokuje wzrost energii,libido czy to jest testosteron czy hcg, slabo odczuwam roznice w samopoczuciu, podejrzewam watroba bo na poczatku cyklu bylo zaj**iscie. Zbadam tarczyce I watrobe jutro jeszcze


Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2018-01-10 22:55:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + tura (?)

Następny temat

Redukcja> mosek >Test +boldek

WHEY premium