SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9227

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Płeć

Kobieta

Cel

Redukcja

Waga

56

Wzrost

164

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Treningi wieczorem w weekendy w ciągu dnia/Chodzę spać o 2, wstaję około 8-9.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Cardio (Bieżnia, Spacery), Rower, Joga/Pilates, Siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Obecnie na redukcji

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Obecnie żadnych

Stosowana lub planowana suplementacja

Obecnie żadna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75803 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753528
Zaniżyłaś NEAT. Daj 500.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5604
Ok, dzięki.
Poprawiłam:
1484 + 500 = 1984
1984 + 198,4 = 2182,4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75803 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753528
Jeżeli celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, to odejmij do tego około 250kcal i zacznij od takiej ilości.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie ma potrzeby, a nawet uzasadnienia do rozbijania takiej małej ilości kalorii na 5-6 posiłków, poczytaj o progu leucynowym
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5604
Hej,
Wracam po miesiącu:
Treningi obecnie – 4 x trening siłowy po około 35-45 minut, 2 x pilates/joga 60-90 minut. Oprócz tego rower/spacery.

Niestety nadal żadnego ubytku w cm/kg. Wklejam mój przykładowy jadłospis, zwykle wychodzi przedział 1800-1900 kcal. Z suplementów – od około dwóch tygodni BCAA.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75803 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753528
Wracasz po miesiącu przerwy i ile czasu trenujesz oraz trzymasz się założeń diety?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5604
Miesiąc (w tym czasie tylko jeden dzień przerwy, gdzie nie liczyłam kalorii), pozostałe dni trzymałam się rozpiski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75803 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753528
Wydaje się, że wszystko powinno być jak należy. Kcal jest już na tyle mało, że nie polecam ich obcinać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
misiokulka
Hej,
Wracam po miesiącu:
Treningi obecnie – 4 x trening siłowy po około 35-45 minut, 2 x pilates/joga 60-90 minut. Oprócz tego rower/spacery.

Niestety nadal żadnego ubytku w cm/kg. Wklejam mój przykładowy jadłospis, zwykle wychodzi przedział 1800-1900 kcal. Z suplementów – od około dwóch tygodni BCAA.









czemuż się dziwić?
skoro dostarczasz ponad 2g białka, ponad 3g węglowodanów, ponad 1g tłuszczu...
kaloryczność to jedno, a mieszanie źródeł to drugie.
Obciąć ilość białka, nieco zwiększyć podaz tłuszczów, odjąć węglowodanów. Kaloryczność zostawić taką samą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5604
Dzięki za odpowiedź. Pozmieniam w takim razie proporcje. Jaka ilość BTW byłaby najlepsza w takim wypadku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowy fast food w diecie

Wiecej