SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak czasu na przygotowanie posiłków

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 270
Witajcie.
Mam 14 lat, 191 cm wzrostu, 71kg wagi tzn. jestem ektomorfikiem i żeby przybrać na masie potrzebuje ponad 3650kcal w tym 500g węglowodanów 140g białka 120g tłuszczu.Mam 4 razy w tygodniu piłkę nożną i 3 razy w tygodniu siłownie. Nie mam czasu na przygotowanie sobie posiłku, gdyż o 6.30 wyjeżdżam do szkoły , po szkole od razu na piłkę i wracam do domu koło 19. Dotychczas brałem do szkoły koło 3 bułek, jakiegoś batona i chałwę. Lecz zauważyłem ,że to mi nie wystarcza, czy moglibyście mi doradzić co sobie przygotowywać i zabierać, coś co będzie w miarę kaloryczne i będzie bogate w węglowodany i białka? W dodatku żeby było to proste do zabrania do szkoły, i na trening.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
3 bułki, baton i chałwa nie są mile widzianymi produktami, mozliwe że potzrebujesz mniej kalorii tylko lepszej jakości. ugotuj sobie pierś kurczaka i krój w pieczywo razowe, jakiś serek wiejski warzyw.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 270
Nie wiem czy kurczak i pieczywo razowe wystarczy mi na 13 godzin, te 3 bułki baton chałwa jakieś picie mi nie wystarczało, po treningu zawsze kupowałem sobie 2-3 banany i jogurt pitny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
to sobie weź pierś lub wieprzowinke jakąś i ryżu ugotuj.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-09-05 19:04:17

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robienie masy

Następny temat

moja sylwetka

Wiecej