SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Brak chęci

Wysłana -
Cześć wszystkim, ogólnie nie wiem czy to podchodzi pod zdrowie ale mam problemy z tym że nie mam żadnej motywacji aby iść na siłownię, żadnej tak naprawdę żadnej motywacji do niczego. Bardzo chciałbym wyglądać lepiej itp. ale moje chęci w ogóle nie przekładają się na motywacje. Nie wiem czy zrezygnować z karnetu czy jednak próbowac chodzić co totalnie mi nie wychodzi. Proszę o pomoc

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po prostu idz, olej motywacje. Zrob swoje czyli trening i wroc do zycia codziennego.
Wysłana -
xjstx
Bardzo chciałbym wyglądać lepiej itp. ale moje chęci w ogóle nie przekładają się na motywacje. ]

to pytanie czy rzeczywiście czy tylko chcesz wyglądać lepiej czy Ci też zależy na tym
chyba że problem leży całkiem gdzie indziej
Wysłana -
Dobra muzyka i chęci zaraz wracają. Znajdź sobie idola, wyznacz cel i do przodu.

Zmieniony przez - gewalt w dniu 2018-08-07 09:05:03
Wysłana -
Dobra mocna muza nie raz ratuje trening , szczególnie po ciężkim dniu a jak się już wkręci to już zleci a często właśnie problem jest z wybraniem się czy pierwszą jego częścią.
Wysłana -
Pójdziesz raz drugi i stanie się to norma najlepiej jakbyś z kimś poćwiczyć albo na jakiś zajęciach w grupie to motywuje pompujesz nie 100 a 200 razy żeby być lepszym od kolesia obok
Wysłana -
Moze jakieś fajne dupcie masz na siłowni

Nie masz ochoty na nic to moze zrób podstawowe badania
Wysłana -
Jak Ci się nie chce tam chodzić to po co chcesz to robić. Silownia, trening i ogólnie aktywności fizyczne to wielki dar. p******na Ci plecy albo stracisz obie nogi to Ci sie zachce ;) a jak teraz wolisz być p***a i narzekać to lepiej siedz w domu.

Zmieniony przez - M i c h a ł w dniu 2018-08-08 13:09:45

Zmieniony przez - M i c h a ł w dniu 2018-08-08 13:09:58
Wysłana -
Może dobrą motywacją będzie jakaś inna dyscyplina? Też trudno mi było się zmotywować żeby chodzić na siłownie, aż w końcu zrozumiałam, że ona nie jest po prostu dla mnie. Zaczęłam chodzić na basen i jeździć rowerem. Poszukaj coś co spodoba ci się tak, że nie będziesz musiał się specjalnie motywować, a wybór jest ogromny. Wspinaczka, bieganie, kajaki, basen, rowery, sporty wodne, czy drużynowe i wiele wiele innych :D Wiem, że z motywacją nie jest łatwo, ale czasem lepiej po prostu nie myśleć o tym i zacząć coś robić :)
Wysłana -
Usunięty przez Banan za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Efreda
Może dobrą motywacją będzie jakaś inna dyscyplina? Też trudno mi było się zmotywować żeby chodzić na siłownie, aż w końcu zrozumiałam, że ona nie jest po prostu dla mnie.

a to oczywiste że nie ma co się zmuszać i znaleźć taki rodzaj aktywności który najbardziej odpowiada
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź