SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak chęci

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
Cześć wszystkim, ogólnie nie wiem czy to podchodzi pod zdrowie ale mam problemy z tym że nie mam żadnej motywacji aby iść na siłownię, żadnej tak naprawdę żadnej motywacji do niczego. Bardzo chciałbym wyglądać lepiej itp. ale moje chęci w ogóle nie przekładają się na motywacje. Nie wiem czy zrezygnować z karnetu czy jednak próbowac chodzić co totalnie mi nie wychodzi. Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
leon420
Spróbowałem kalisteniki i okazało to się strzałem w 10. Radocha większa, i na aktualną budowę ciała nie mogę narzekać.


trzeba odnaleźć taką aktywność jaka nam się podoba nie każdy musi odrazu na siłownie chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Po prostu idz, olej motywacje. Zrob swoje czyli trening i wroc do zycia codziennego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
xjstx
Bardzo chciałbym wyglądać lepiej itp. ale moje chęci w ogóle nie przekładają się na motywacje. ]


to pytanie czy rzeczywiście czy tylko chcesz wyglądać lepiej czy Ci też zależy na tym
chyba że problem leży całkiem gdzie indziej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 447
Dobra muzyka i chęci zaraz wracają. Znajdź sobie idola, wyznacz cel i do przodu.


Zmieniony przez - gewalt w dniu 2018-08-07 09:05:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dobra mocna muza nie raz ratuje trening , szczególnie po ciężkim dniu a jak się już wkręci to już zleci a często właśnie problem jest z wybraniem się czy pierwszą jego częścią.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Pójdziesz raz drugi i stanie się to norma najlepiej jakbyś z kimś poćwiczyć albo na jakiś zajęciach w grupie to motywuje pompujesz nie 100 a 200 razy żeby być lepszym od kolesia obok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Moze jakieś fajne dupcie masz na siłowni

Nie masz ochoty na nic to moze zrób podstawowe badania
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1022
Jak Ci się nie chce tam chodzić to po co chcesz to robić. Silownia, trening i ogólnie aktywności fizyczne to wielki dar. p******na Ci plecy albo stracisz obie nogi to Ci sie zachce ;) a jak teraz wolisz być p***a i narzekać to lepiej siedz w domu.



Zmieniony przez - M i c h a ł w dniu 2018-08-08 13:09:45

Zmieniony przez - M i c h a ł w dniu 2018-08-08 13:09:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 92
Może dobrą motywacją będzie jakaś inna dyscyplina? Też trudno mi było się zmotywować żeby chodzić na siłownie, aż w końcu zrozumiałam, że ona nie jest po prostu dla mnie. Zaczęłam chodzić na basen i jeździć rowerem. Poszukaj coś co spodoba ci się tak, że nie będziesz musiał się specjalnie motywować, a wybór jest ogromny. Wspinaczka, bieganie, kajaki, basen, rowery, sporty wodne, czy drużynowe i wiele wiele innych :D Wiem, że z motywacją nie jest łatwo, ale czasem lepiej po prostu nie myśleć o tym i zacząć coś robić :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 227
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Efreda
Może dobrą motywacją będzie jakaś inna dyscyplina? Też trudno mi było się zmotywować żeby chodzić na siłownie, aż w końcu zrozumiałam, że ona nie jest po prostu dla mnie.


a to oczywiste że nie ma co się zmuszać i znaleźć taki rodzaj aktywności który najbardziej odpowiada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O CHOROBA

Następny temat

bol w przedramieniu

WHEY premium