SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak Obciazenia na sztange;(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blagam pomozcie mi bo mam gryf ale niemam kasu na obciazenie. Jestem bardzo poczatkujacy, mam 15 lat 172cm wzrostu i 60kg wagi i niewiem ile tego obciazenia by pasowalo ani niemam pomyslu jak mozna cios zrobic bardzo tanim kosztem...jakby ktos mial jakies pomysly to bym prosil...

Jest Dobrze:):):)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
tani koszt hmm
zalezy co chcesz z tym gryfem roic
jak sie postarasz mozesz dobrze zamontowac na nim 2 wiadra z ziemia albo piaskiem wywazyc sam mozesz
zamontoj na sznurek i tasme
tak aby ci niespadlo na twarz i ci jej nieskasowalo :>
hmm jak ejszcze mozna
mozesz tez na przemian na tasme poprzyklejac butelki z woda napelnione
tez pare kg mozesz zalapac dzieki temu
przejdz sie po koelgach moze ktos bedzie miec jakies odwazniki ktorych nieuzywa i pozycz
hmm wiecej rzeczy mi nieprzychodzi do glowy
a
co do ilosci jakiej masz zalozyc to juz od ciebie zalezy kazdy jest inny i inne ciezary podnosi

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki sprubuje cos z tego zrobic...ale prosilbym o jeszcze kilka pomyslow gdyby ktos mial jakis dobr pomysl to bym prosil o napisanie (w zasadzie to nawet niemusi byc dobry:) )

Jest Dobrze:):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Hmmm idz na silownie i jak nikt nie bedzie sie patrzyl obejrzyj sie kilka razy na bok bierz obciazenie za pazuche i rura )) A tak powaznie to przejdz sie gdzies po jakichs szrotach i zlomowiskach...zawsze jest cos comoze zastapic obciazenie.... Moja pierwsza sztanga byl wielki kolek przyniesiony z lasu i dobrze ociosany ) Teraz to jush sobie sprawilem sztange i obciazenia )

QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1831
z tego co wiem to w każdym (mniejszym czy większym mieście) są odpowiedni "specjaliści" (nie wiem dokłądnie jak ich profesja się nazywa)
którzy zmontują ci potrzebne rzeczy za mniejsze pieniądze, ja znam gościa co zrobi ławkę a la York za 150 zeta (w skleie 400-500) zrobi sztangę, i nawet odważniki... kwestia tylko znalezienia materiału...(chyba ze gościu bedzie miał z czego to zrobić)


Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę iść do piekła ze względu na towarzystwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
quatro sog za poczucie humoru :D

pozdrawiam i dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Dzienkx To moj trzeci

QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Proponuje sie przejsc po zlomowiskach, czasami mozna tam znalezc nawet sztange i odwazniki. I pomysl z woda w butelkach tez jest dobry.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Mozna tez sprobowac zwedzic przykrywy od kanalow ale sporo waza :). Najlepiej ugadac sie z kilkoma gosciami i wybrac sie na zlom. Lawka moze cos ze staruszkiem zagadaj i pomoze ci cos zmatowac wkoncu to nie musi byc laweczka z bajerami :). Aha jeszcze przy torach sa ciezarki niezle ale nie odmontywuj ich. Lepiej zeby zrobil to ktos kto juz to zrobil a ty mu dasz za to cos pieniazkow. Powodzenia i narazie

Gruby17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2904
witam
mielismy podoby problem: qmpel wypozyczyl nam sprzet na silownie(malutko tego bylo ale bylo), pozniej nam go odebral, a my zostalismy bez sprzetu, pogadalem z ojcem i okazalo sie ze ma znajomego spawacza, poszlismy do niego i wlasciwie za darmo wypalil kilkanascie kolek z roznej grubosci niepotrzebnej blachy(od 15mm do 27mm), pozniej wycieczka do tokarza ktory ladnie je obrobil zeby nie mialy zadziorow, i koleczka sa spoko, moze nie sa ladnie chromowane czy inne bajerki ale pomalowane lakierem sa i ladnie wygladaja, a najwazniejsze da sie cwiczyc, lacznie mamy teraz 98 kg w roznej grubosci kolek, poki co nam poczatkujacym w zupelnosci wystarcza...jesli masz znajomych w takim fachu to sie do nich wybierz :D
pozdrawiam

________________
Abuse Never Die

Abuse Never Die

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemik:(

Następny temat

Nie wiem jaką dietę zastosować żeby były fajne przyroty :(

WHEY premium