SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak Libido Brak Popędu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Witam
zaczne od poczatku 3 lata temu bylem na kuracji testosteron metanabol i jakis nandrolon NIE BYLO ODBLOKU
pol roku temu bylem u endokrynologa z badaniami wszystko jest w normie testosteron wysoki estriol w gornej granicy
poszedlem tam gdyz moj maly przyjaciel nie pali sie do dzialania jak dawniej nie jest tak twardy i nie czuje pociagu sexualnego
endokrynolog stwierdzil ze psychiatra i tak dalej sexuolog
jednak czuje ze da sie cos wiecej zrobic jednoczesnie boje sie dalszych mozliwych konsekwencji
prosze o pomoc o rady
zamowilem omnadern 250 mam jakies poklady nadzieji w tym srodku jednak nie jestem pewien czy bardziej nie uszkodze swojego zdrowia ktore moze zniszczyc mi psychike i zostanie tylko wychustac sie bo mam doppiero 25 lat


sprawa wyglada tak wzwod samoczynny nieistnieje ochota na sex praktycznie znikoma
pracuje w nocnym klubie i nawet jak widze ostre dupy to mnie tylko zastanawia czemu nie mam mysli ktore powinienem miec


uprawiam czynnie sex ale nie jest to co byc powinno
panowie pomozcie mi doradzcie co moge zrobic zeby bylo lepiej czy omnadren pomoze mi w tym i potem konkretny odblok prosze o konkretne informacje i instrukcje osob ktory naprawde znaja sie na rzeczy

narazie zamowilem sustanon i proviron ale bez konsultacji z wami nie bede nic robil napprawde prosze o pomoc i nie wysylanie mnie w poszukiwaniu dalszych podobnychh tematow potraktujcie mnie indywidualnie z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Brak libido może być spowodowane niskim poziomem testosteronu. Testosteron jest podstawowym męskim hormonem płciowym, należącym do grupy androgenów, czyli hormonów powodujących maskulinizację. Występuje zarówno u mężczyzn, jak i w niewielkich ilościach u kobiet. Aby homeostaza organizmu nie została zakłócona, testosteron powinien być na odpowiednim poziomie.

  1. 1. Testosteron i jego rola w organizmie
  2. 2. Skutki niedoboru testosteronu
  3. 3. Suplementy zwiększające poziom testosteronu


1. Testosteron i jego rola w organizmie

Jak już zostało wcześniej wspomniane - testosteron występuje nie tylko u mężczyzn, ale również u kobiet.
W męskim organizmie jest wytwarzany w jądrach przez komórki Leydiga, zaś w kobiecym - przez nadnercza, jajniki i łożysko.
W męskim organizmie odpowiada za:
- rozwój członka oraz jąder,
- wystąpienie owłosienia na twarzy oraz łonowego w okresie dojrzewania,
- niską barwę głosu,
- prawidłowy rozwój kości,
- spermatogenezę - produkcję plemników,
- prawidłowy poziom libido,
- pobudzenie syntezy białek mięśniowych.

U kobiet natomiast jest odpowiedzialny za zapewnienie:
- prawidłowego poziom libido,
- prawidłowego funkcjonowania jajników,
- wytrzymałości kości.

2. Skutki niedoboru testosteronu

Zbyt niski poziom testosteronu u mężczyzn może powodować:
- obniżone samopoczucie,
- rozdrażnienie,
- problemy z koncentracją,
- zmniejszenie owłosienia na ciele,
- zmniejszenie rozmiaru jąder,
- powiększenie się piersi,
- zmniejszenie popędu seksualnego i pogorszenie funkcji seksualnych,
- ubytek masy mięśniowej.

U kobiet jego niedobór przyczynia się do zaburzenia funkcji pracy jajników, a także do obniżenia poziomu libido. Jeżeli w czasie ciąży wystąpi niedobór lub brak testosteronu, mogą wystąpić wady rozwojowe płodu, takie jak: spodziectwo (nieprawidłowa lokalizacja ujścia cewki moczowej), obojnactwo rzekome męskie, zespół niewrażliwości na androgeny.

3. Suplementy zwiększające poziom testosteronu

ZMA - źródło dobrze przyswajalnego cynku i witaminy B6. Korzystne działanie jest szczególnie zauważalne przy znacznych niedoborach ww. związków, których odpowiednia dostępność jest niezbędna dla utrzymania wysokiego poziomu testosteronu.
Sklep: https://sklep.sfd.pl/SFD_ZMA_g-opis33780.html

Witamina D - odpowiednia podaż tej witaminy wpływa na proces syntezy testosteronu.
Sklep: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_D3_ _K2-opis34835.html

Tribulus - pozytywnie wpływa na wzrost poziomu libido, poprawę samopoczucia.
Sklep: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Tribulus-opis34731.html

DAA - znacznie podnosi poziom testosteronu. Nie tylko podnosi poziom libido, ale również sprzyja szybszej regeneracji.
Sklep: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Test-O-Boost-opis34887.html 
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Musisz wypelnic ankiete dzialu doping, znajdziesz ja pod linkiem ponizej:
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
1. WIEK: 25
2. WAGA: 75
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 103
-udo: 55
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA: TERAZ BRAK
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 TESC DECA 1 NANDROLON
8. TRENING: TERAZ BRAK
9. CEL CYKLU: SILA
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3LATA
11. POZIOM BF%: NIE ZNAM
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): EKTOMORFIK
13. STAN ZDROWIA: TERAZ SAM NIE WIEM
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: BRAK
15. PPM (podstawowa przemiana materii): SZYBKA PRZEMIANA
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115
-martwy ciąg: 200
-przysiad: NIE WIEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Trzeba by sprawdzić resztę hormonów, dużo więcej niż zrobiłeś teraz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
byly robione wszystkie hormony przez endokrynologa wszystko bylo w normie twierdzi lekarz ze sam sie organizm odblokowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
ale jednak widze roznice to straszne jest bylo z tego co pamietam proby watrobowe testosteron estridol fsh lh prolaktyna i cos jeszcze a popedu przyjemnosci z sexu prawie nie ma dopiero przed samym dojsciem czuje przyjemnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94098 Napisanych postów 363934 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667598
wrzuć wyniki badań które masz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
jutro dostane badania z grudnia napiscie mi prosze jakie konkretnie powinienem robic badania na jakie hormony jezeli bd mnie stac jutro postaram sie zrobic swierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
swieze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
i czy moge zrobic te badania w normalnej przychodni jakos taniej boo robie badania w alablabolatorium i to wychodzi ponad 220 zl za kazdym razem jestem w tym sam i strasznie mnie to niszczy nie chce juz tym zyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak byłeś u endo trzeba było od razu brać skierowanie. Lekarz POZ najwyżej może Ci morfologię przepisać.

Testosteron całkowity, estradiol, prolaktyna, progesteron, fsh, lh. To się przyda.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny !!! Hgh ,rip, anavar, prop ,wino

Następny temat

Metanabol dziś+ LGD+mk677

WHEY premium