SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak Libido Brak Popędu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Spróbuj dhea supreme, kosztuje z 30zł. Brałem clomid po 1/2 tabs i też bez szału, a wczesniej wymieniony preparat grubo mnie zaskoczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4436
Może spróbuje z DHEA ale najpierw zbadam sobie poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
czesc jestem zalozycielem tego tematu z tego co sie dowiedzialem kortyzol moze znacznie blokowac Twoje libido nienapalony powinienes zbic poziom kortyzolu i trzymac go dosc nisko od siebie dodam ze mija juz rok moich problemow probowalem l dope bromo 6 tribulusy aakg inne aminokwasy i nic teraz zrobilem ponowny odblok z 8 zastrzykow hcg paczki clomidu i 3 paczek provironu narazie zmian nie odczuwam i pewnie nie odczuje poki co jem provi jeszcze mieisac
dhea zamowilem juz w aptece dodam ze odblok zamowilem na sronie sterydy co jak ktos cos wie na temat produktow z tamtad bede wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
dodam jeszszcze ze planuje bic propka jesli nie bedzie oczekiwanych zmian prosze o dalsze propozycje rozwiazania problemow libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Kortyzol to bardzo ważny hormon i jeżeli jest wystrzelony to mówi nam o tym że coś jest nie tak i zbijanie go na siłę nie jest dobrym rozwiązaniem raczej powinno się wyeliminować przyczynę a nie poprostu zbijać.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Nie wiem na ile to ejst prawda ale pojawiły się najnowsze badania które pokazują, że większość serotoniny produkowana jest nie w mózgu a w jelitach i problemem, może być właśnie rozwalona flora jelitowa. Brak odpowiednich szczepów bakteri.
Skutki są właśnie takie albo np. masz wszystko, rodzinę, pieniądze, jedziesz samochodem i musisz się zatrzymać bo chce ci się płakać.
Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Masz objawy ze czesciej zanosisz sie do placzu takie odczucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Nie piszę o sobie, chociaż kiedyś miałem stany depresyjne, czułem straszny bezsens dawno temu cociaż nie miało to wpływu zbytniego na libido u mnie.
Także doskonale Cię roumiem! Nie słuchaj fachowców na forum, bo ktoś kto nigdy nie przeżył tego co Ty nie bedzie rozumiał, zwłaszcza "elokwentny" miczelx

miczelx
Edytuj posty, tj nie pisz jednego pod drugim,
Widac ewidentnie, ze problemem jestes TY sam, fizycznie nic Ci nie dolega




Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-05-21 06:54:50


Po ch** mu tak piszesz?!! Tylko dołujesz chłopaka niepotrzebnie. Lepiej coś doradź jeśli potrafisz.

Na youtube jest jeden typ ( nie będę podawał nicku, żeby nie było, że reklama ) opowiada o tym jak na sterydach rozj**ał sobie flore bakteryjną i psychicznie nie dawał rady.
Wszystko się naprawiło gdy odbudaował florę. Ale to też nie zrobi się od razu, potrzeba czasu.
Można kupić probiotyki ale to jest droga na skróty i rodzi się kolejny marketing.
Ludzie dobierają konkretne szczepy do konkretnej choroby! Porażka...

Trzeba wiedzieć, że w jelicie jest cała maszyneria która dla nas produkuje większość związków chemicznych i zgadzało by się z tą serotoniną. Nie na darmo jelito grube zostało nazwane drugim mózgiem. I na tym proponuję Ci się skoncentrować. A nie pakować jeszcze dalej w siebie chemię.

Zwróćcie uwagę, że flora u współczesnego człowieka jest systematycznie niszczona i jest o wiele uboższa niż u ludzi silnych.


AAAA sorry trochę mi się pomyliłeś z gościem z inego tematu! U Ciebie problem tylko z bzykaniem a nie deprechą tak?

Zmieniony przez - BANanana w dniu 2017-10-31 15:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Wyblaklem juz przez to tak jakby. Ale tak nie chce mi się bzykac tak jak kiedys i nie jest igolnie jak nalezy jak by mnie to przestalo inreresowac jak nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
No to ja obstawiam jelita.. zbadaj florę.

Było to w którymś czasomiśmie "Cell" mogę poszukać jak ktoś chce czytać.
Będzie to jedna z podstaw zdrowia w najbliżym czasie, od kiedy doszli, że jelito grube służy nie tylko do formowania guwna, wchłaniania wody i minerałów.


Zmieniony przez - BANanana w dniu 2017-10-31 22:33:55
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny !!! Hgh ,rip, anavar, prop ,wino

Następny temat

Metanabol dziś+ LGD+mk677

WHEY premium