SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boruta-post na pożegnanie.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Wklejam tutaj post Boruty, który został usuniety. Boruta dostał bana-co moim zdaniem jest błędem. Ma swoje zdanie, nie zawsze moze sie podobać to co pisał, ale jeżeli chodzi o grappling(cociażby) wiedzę ma ogromną. Dawno temu zapisałem sie na forum właśnie ze wzgledu na to, że mogłem tu znaleźć miedzy innymi jego wypowiedzi. Czasami może kogoś w****iać-nie przeczę, ale z jego posów można się było czegoś dowiedzieć. Śmieszy mnie to, że np. ja mam status doradcy, a człowiek który ma w małym palcu więcej wiedzy na temat grapplingu niż ja nie moze się tu wypowiadać.
Przynajmniej wkleje tutaj ten jego post, bo mu się należy-i nie kasujecie go, tyle przynajmniej zróbcie.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
OD BORUTY:

Probowalem cos przed chwila napisac i moim oczom ukazal sie taki napis "Konto zostało zablokowane." Czyli tlumaczac na polski dostalem bana. Coz, teraz widze ze zle zrobilem ulegajac namowom i wracajac na to forum. Dobrze chociaz ze nie zdazylem sie w jego rozwoj tak zaangazowac jak kiedys. Za to moge pogratulowac pewnej bandzie pajacow. Wywalenie mnie zajelo im znacznie mniej czasu niz ich poprzednikom. Jak widac czegos sie nauczyli. Gdyby ktos nie wiedzial o kim mowie to o paru zalosnych typkach ktorzy najpierw opuscili to forum na rzecz imperium, a potem nagle powrocili kiedy ja wrocilem. Jeden z nich nagle ni z gruszki ni z pietruszki zostal moderatorem bez zadnej konsultacji z uzytkownikami (a najsmutniejsze ze nikogo to nie obeszlo, choc z drugiej strony dawniej mimo zywiolowej dyskusji i glosowan dorobilismy sie "naczelnego moderatora sztuk walki" - kto pamieta te czasy, wie o co chodzilo, wiec w sumie co za roznica?).
No coz, swoj cel zrealizowal - zegnam Was. Na pewno kupa fajansow sie ucieszy, wiekszosci pewnie to nie obejdzie, pare osob moze poczuje sie zawiedzionych, i tyle. Prosze mnie tylko nie prosic znowu zebym wrocil, bo tym razem spotkaja ich za to z mojej strony bluzgi. I przykro mi, ale pomimo ze wiekszosc tutejszych uzytkownikow jest jak najbardziej porzadnymi goscmi, jesli ktos mnie zapyta o opinie o tym forum, to bedzie ona negatywna. Bo gdy dac wladze bandzie gnojkow to niestety przechyla to szale mimo normalnej wiekszosci.
W Waszym wlasnym interesie sugerowalbym cos zrobic z takimi osobnikami, ale to juz nie moja sprawa. I na koniec slowo o typie ktory mnie zbanowal. "O", a nie "do" bo juz kiedys napisalem ze sa ludzie ktorzy przekroczyli pewne granice poza ktorymi nie ma miejsca nawet na pyskowke, a jedyne co mozna zrobic to krwawa szmate z goscia. Otoz moze sie typ cieszyc ze wygral. I jego kotlesie tez. Ale to jedyne miejsce w ktorym maja szanse na takie "zwyciestwo", bo w rzeczywistym swiecie to nawet nie istnieja. Jesli ich ego tego potrzebuje to beda mogli sie przechwalac gdy moi zawodnicy beda wygrywac kolejne turnieje, czy gdy beda sie ukazywac kolejne opracowania o walce wrecz czy numery najlepszego w tym kraju pisma o walce z moimi textami - "o, o, a tego typa to zesmy wygryzli z forum internetowego". Coz, skoro to ich jedyny zyciowy sukces to pozwolmy sie nim cieszyc.
Pozdrawiam normalnych.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
widzialem wczorajszy post i widze ze Marian kasowal najpierw wasze wypowiedzi w sw a pozneij w tym Twoim poscie tez byl... POZDRO

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
heh :-/ sytuacja smieszna po prostu...
Borute pamietam chyba od zawsze z tego forum...wiem, ze zawsze byly jakies niesnaski, ale przeciez to niemozliwe, zeby zyc w zgodzie

a tym bardziej szkoda, ze uzytkownik ktory posiada tak wielka wiedze teoretyczna i praktyczna jest pozbawiany dostpeu do forum... Nie, to powinno inaczej brzmiec - ze uztykownicy na forum sa pozbawiani takiego uzytkownika...bo to my najwiecej tracimy...

ale coz, niektorzy nie potrafia dzialac dla wyzszych celow

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Za***iście szkoda Boruty... Gość nie tylko teoretyk ale i praktyk z dużą wiedzą i doświadczeniem... Miał specyficzny styl bycia ale bez przesady żeby odrazu ban... A Marian umie tylko linki wrzucać i dywagować nad wynikami turniejów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
duża strata dla forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duza strata

pamietam tego osobnika gdzy kończąc wieloletnia zabawe w kick boxing zaczyalem treningi bjj w "Czarnym Pasie" w Poznaniu byl jednym z instruktorow
Profesjonalista jakich mało
a ze sie tu unosi i reaguje tak nie inaczej
to normalne jak czyta sie zarozumialosci smarkatych, ksiązkowych znawcow przedmiotu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 540 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25478
Decyzja o przyznaniu bana dla Boruty jest za***ista glupota. Jest to jeden z niewielu ludzi piszacych na forach dyskusyjnych, ktorzy naprawde znaja sie na rzeczy. Teraz znowu zapanuje nuda i kretynskie posty internetowych wojownikow.

"There are times when you need patience and there are times when you must be very aggressive" Rickson Gracie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Bezsens, banowac fachowcow..

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
To poc o byl ten ban?? nie mozecie cos z tym zrobic?? Zbanowac Mariana czy cos

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
bo to jest, ****a, polityka, rozumiecie? i nie pytajcie więcej o sens, bo go tu nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta.

Następny temat

Forum w offline

WHEY premium