SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Borelioza???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283
Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tej choroby.Bo to co przeczytałem w internecie,to objawy mógłbym przypisać do każdej choroby...Mozę ktoś sie podzieli doświadczeniami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ewe77lina, jeśli Ty jesteś autorem bloga, a nick sugeruje, że tak to uwierz, że spamem sobie reklamy nie zrobisz, a tylko postawisz tego bloga w złym świetle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Tylko i wyłącznie badania mogą to stwierdzić. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Na gazeta.pl jest specjalne forum. Jest tam sporo materiałów. Z tym, że podejdź do tego forum z dystansem. Pacjentom brak jest dystansu do własnych dolegliwości, i podświadomie chcą aby na ich chorobę chorowali wszyscy z choćby trochę podobnymi objawami.
Z boreliozą i kilkoma innymi ostatnio modnymi przewlekłymi infekcjami jest ogromny problem, bo dostępne badania mogą być zarówno fałszywie dodatnie jak i ujemne, z objawami jest tak jak napisałeś, a leczenie ma charakter eksperymentalny i nie jest akceptowane przez większość polskich lekarzy.

dJR miałbym do Ciebie prośbę, abyś zmniejszył nieco częstotliwość swoich wypowiedzi, wiele z nich niczego nie wnosi a czasem wprowadza w błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Jesli to Cie pocieszy,to mam kilku znajomych ktorzy choruja na borelioze (mozna powiedziec,ze to zawodowa choroba lesnikow).Nigdy nie slyszalam,zeby narzekali na zdrowie.
Jedyne co moge poradzic - zeby nie bagatelizowac obecnosci kleszczy i po usunieciu kleszcza stosowac (przykladowo) doksycykline przez 10 dni 2x 100mg,zeby zdusic powiklania w zarodku. Slyszalam o przypadkach wyleczenia boreliozy.Byla to jednak dluga antybiotykoterapia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4952
Moja siostra miała bolerioze i wyleczyła przypisanymi przez lekarza antybiotykami (i nie była to zbyt długa kuracja).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1015 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12413
Jako ze temat nie jest zbyt stary postanowilem napisac tu pare slow jako ktos kto mam szczera nadzieje wyleczyl sie z tej choroby.

Ktos napisal aby opini ludzi z forum na gazeta.pl nie traktowac powazne.. hm problem polega na tym, ze wiekszosc tych ludzi naprawde cierpi i rozklada rece z powodu bezradnosci i ciaglego im wmawiania ze sa chorzy psychicznie!

Borelioza to bardzo trudna zarowno do zdiagnozowania jak i leczenia choroba a najgorsze w tym wszystkim jest to ze jest ona lekcewazona dokladnie tak jak na tym forum.
Chorowalem na to cos ok 4 lata, 2 lata temu musialem przerwac treningi bo nie bylem w stanie nic zrobic, czulem sie jak jakis inwalida, nie wydalaly stawy i serce, mialem potworne prolemy z cisnieniem i mase innych, ktore wszyscy do okola lekcwwazyli bo badania byly w normie!
Zaczalem szukac przyczyny swoich dolegliwosci na wlasna reke, zrobilem badania na bb, wyszedl + i zaczalem sie leczyc. Poczatkowo u specjalistow z pogladem ze borelioze leczy sie w 3 tyg antybiotykami, niestety moj stan zdrowia sie pogarszal, silownia poszla w odstawke juz kilka miesiecy wczesniej a ja czulem sie jak wrak czlowieka bo w wieku 23 lat mialem dolegliwosci 80 latka.

Na wlasna odpowiedzialnosc zaczalem leczenie u jednego lekarza leczacego wg innych standardow, moj stan zdrowia powoli lecz systematycznie sie poprawial, leczenie trwalo 15 miesiecy!!! Przez ten okres zjadlem taka ilosc antybiotykow jakiej przecietny czlowiek nie zje wraz z rodzina przez cale zycie, byc moze kiedys bede mial problemy ze skutkami ubocznymi tej antybiotykoterapii(zdaje sobie z tego sprawe i zaakceptowalem to przed podjeciem leczenia) ale teraz ciesze sie, ze moge normalnie zyc...
Dzisiaj pierwszy raz od wielu juz miesiecy zalogowalem sie na to forum, czy ktos ma odwage powiedziec mi ze powinienem z przymruzeniem oka traktowac to co pisza ludzie na forum gazety.pl?
Z cala pewnoscia jest tam KILKA osob, ktore lecza sie w ciemno i sa przewrazliwieni ale 90% z nich to normalni, chorzy ludzie, ktorzy tak jak ja w koncu chca wrocic do zdrowa.

Przez caly okres choroby i leczenia stracilem wszystko to na co ciezko pracowalem na silowni ale teraz wiem, ze moge to odbudowac. Nie mam watpliwosci ze gdybym nie zacza tego leczenia nie wrocilbym tu nigdy...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Wiele informacji o zakażeniu, przebiegu choroby oraz o metodach leczenia mozna znaleźć na tej stronce www.borelioza. vegie .pl(trzeba usunąć spację)

Zmieniony przez - Wanilia w dniu 2014-04-02 19:59:24

Zmieniony przez - Wanilia w dniu 2014-04-02 20:00:11

Zmieniony przez - Wanilia w dniu 2014-04-02 20:00:49
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Szybka diagnoza niekoniecznie pi badaniach bo te średnio się sprawdzają . Można o tym w necie poczytać . Ja na szczęście miałem tz rumień wędrujący. Dostałem od razu antybiotyk na 3 tyg i spokój. Podobno gdybym wtedy nie wziolem to możliwe ze trzeba by brać leki latami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 88
Bez dokładnych badań nie stwierdzisz czy to bolerioza czy nie. W necie ludzie piszą różne rzeczy. Jezeli podejrzewasz ze to moze byc bolerioza, moze miales kiedys kleszcza - to musisz koniecznie isc na badania, im wczesniej wykryjesz chorobe tym wieksza szana jej wyleczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ortopeda - Wrocław?

Następny temat

Czerwony nos, co jest grane?

WHEY premium