SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boostery testosteronu, kreatyna i inne-suplementacja "na masę"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3789
Witam!
Jak w temacie, przymierzam się pomału do końca redukcji, w której jeszcze trochę zostało do zrobienia, ale nie ma tragedii :) w związku z tym planuje wejść na masę gdzieś za 2-3 miesiące drobnymi kroczkami, tzn. planuje zrobić reverse diet i pomału (czyli gdzies za powiedzmy 5 miesięcy, może wcześniej) gonić do przodu. Dlatego też zaczynam pomału się rozglądać za jakimiś suplementami "na masę", co by nie wydać jednorazowo 300-400-500 zł, tylko stopniowo gromadzić sobie odpowiednie ilości. Co byście polecili? Białka nie liczę, bo to uzupełnienie diety po prostu, chodzi mi o kreatynę, coś na pobudzenie, na libido, testosteron itd. Dieta będzie dopięta na pewno, o to nie ma co się martwić, a to jest podstawa na pewno do wszystkiego :)

Zastanawiałem się nad zakupem 2 puszek Animal Stack'a i połączenia tego z ZMA i do tego może jeszcze coś, a oprócz tego zakupić sobie STORM'a, którego aktualnie mam jeszcze pół puszki, ale pewnie niebawem go skończę i akurat przed kolejną puszką będę miał trochę przerwy. co jeszcze polecacie? Dam jeszcze pewnie NO-Xplode bo to mnie czesało równo, ale była to wersja ta 2.0, a teraz jest chyba jakas 3.0 to nie wiem czy będzie działac podobnie ale przetestuje,żeby mieć przed treningiem, albo zrobię mixa (kofeina, cytrulina, beta-alanina i coś dorzucę do tego jeszcze) :) Ale co sądzicie o tych boosterach? Może coś innego a nie Animala?

Dlaczego taka decyzja? A no dlatego, że przez zmianę pracy i jej stresujący charakter mam lekkie zaburzenia libido, ciągle jestem zmęczony mimo tego, że się wysypiam (7-8 h snu jest na pewno codziennie, na weekendzie spię 6 godzin i czuje się lepiej, niż w tygodniu), już nie powiem o braku chęci na cokolwiek w godzinach wieczornych...Mam 28 wiosen, staż na siłowni ciężko określić bez przerw i wszystkiego, ale na pewno ponad 2 lata będzie. Przebyte suplementacje? Tu też wolę nie mówić, bo trochę tego było ;) Przeciwskazań chyba brak.

Nie liczę na jakieś spektakularne wyniki w podniesieniu testa czy cokolwiek, ale z braku dostępu do farmakologii :( muszę się czymś podratować i zostają "witaminki", bo raczej nie jest to wpływ redukcji na takie samopoczucie, bo wcześniej nie licząc kalorii na masie czułem się podobnie....

Co jeszcze byście do tego dodali, co odradzili, coś innego dali zamiast tego? Nie jestem generalnie zwolennikiem sztucznej suplementacji, dlatego jeśli w ogóle namodziłem w zestawieniu tych suplementów, to proszę o wyrozumiałość i podpowiedź, jak to sobie rozplanować, co kupić itd. bo to dla mnie czarna magia przyznam szczerze :D Aaa i do tego dojdą jeszcze wynalazki typu gotu kola, o które pytałem w innym temacie, bo niedługo mi się zbliża ważny egzamin i pasuje się za niego porządnie zabrać :) ale ich to jakoś specjalnie nie liczę i nie biorę pod uwagę, bo chyba to nie ma to wielkiego znaczenia dla tamtych suplementów?

Sorki za chaos w tej wypowiedzi, ale pisze to na szybkiego przed wyjściem z pracy, póxniej jeszcze spróbuje to poprawić i uporządkować :D Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
reverse zbedny, strata czasu. boostery tescia nie dzialaja wiec odpusc. mozesz dac tego storma badz jakakolwiek inna kreatyne. do tego dorzuc beta alanine i cytruline i nic wiecej nie potrzebujesz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3789
Rozumiem i chyba tak zrobię, jeśli chodzi o przedtreningówkę, do tego oczywiście kofeina, bo bez tego, to ani rusz :) z tymi boosterami, to właśnie czytałem, że to lipa, ale niektórzy pisali, że im libido lekko się poprawiło, więc już sam nie wiem. Mi nie potrzeba znowu końskiej dawki testosteronu, zwłaszcza, że wiem, że te boostery w tym nie pomogą, natomiast dostępu do aptecznych środków, czytaj koksu, nie mam :( Wystarczy, że chociaż trochę się poprawi, bo na dzień dzisiejszy trochę mnie to przeraża...A ZMA? Brać, czy to też się nie opłaca? Czy może kupić sam cynk, magnez osobno itd.? Wiadomo, że dieta podstawa i suplementami tego nie zastąpię i nawet nie zamierzam, ale wspomóc się lekko nie zaszkodzi chyba prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3789
Ktoś jeszcze się wypowie? Wprawdzie miałem podobne zdanie, ale myślałem, że się mylę i chciałem się upewnić :) Może ktoś ma inne pomysły?

A jeszcze zapytam o suplementacje ZMA. Jem co prawda różnorodnie, więc nie wiem, czy mam niedobory cynku, ale np. mam niedobory magnezu, bo czuje różne skurcze itd. (za dużo kawy, ale lubię ją :D ) i pomyślałem, że czemu by tego nie połączyć razem z cynkiem i B6 w postaci ZMA? Tylko słyszałem, że za duża dawka cynku też nie jest dobra, więc nie wiem, co o tym myśleć? Zgodnie z tym, co chce zamówić, to na opakowaniu jest, żeby spożywać 2 tabsy dziennie, więc to wychodzi ok. 30 mg cynku w tych dwóch tabsach...Nie jest to za dużo? Czy może za mało?


Zmieniony przez - Fifek9012 w dniu 2018-05-23 07:39:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozkład suplementacji

Następny temat

Pomoc z doborem Gainera

WHEY premium