SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Booster testosteronu - jaki?

Wysłana -
opis: bf, typ budowy ciała - 12%, mezomorfik
2) wiek - 20
3) waga/wzrost 76/174
4) staż treningowy - 3 lata
5) cel cyklu - masaaa ????
6) stosowane już wcześniej suplementy - jablczan, aktualnie mono, bialko, gainer, bcaa, cytrulina
7) stosowane wcześniej spalacze - brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - jak wyżej
9) ilość dni wolnych od kreatyny - dwa
11)przewidziane finanse na cykl - max 150zł
12) uwagi i sugestie - brak
Pozdrawiam


Zmieniony przez - Froost w dniu 2018-01-12 19:07:13
Wysłana -
Osoby początkujące pierwsze, o czym myślą to suplementacja. Wydaje im się, że jest to prosta droga do sukcesu i osiągnięcia efektów w kształtowaniu sylwetki. Bez wątpienia suplementy są istotne i mają znaczenie. Szczególnie, to jakie stosujemy. Jednak muszą być spełnione pewne podstawy, aby suplementacja dała pozytywne efekty. Dlatego też zdecydowanie sugeruję skupić się na diecie i treningach, a dopiero gdy te podstawy będą dopięte na maksimum, zając się suplementacją. Aby skonsultować te dwie kwestie, zapraszam Cię do odpowiedniego działu:

1. Odżywianie i odchudzanie: http://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html.
2. Trening dla początkujących: http://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html. 

Zakładając, że dieta i trening są dobrane w najlepszy możliwy sposób, możemy pomyśleć o suplementacji. W Twoim wieku bez wątpienia nie będzie do booster testosteronu. Nie podniesiesz poziomu czegoś, co jest wysoko. Po 30 roku życia będzie można wrócić do tego tematu. W tej chwili warto skupić się na podstawach. Będą to:

1. Witamina D3+K2: https://www.sfd.pl/sklep/SFD_D3_ _K2-opis35835.html.
2. Omega 3: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Omega_3-opis34957.html.
3. Kreatyna: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_3-Creatine_Malate-opis34748.html.Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W Twoim wieku daruj sobie booster testosteronu . Lepiej kup sobie kreatyne , jeżeli chcesz budować mase
Wysłana -
Dlaczego napisałeś cel cyklu masa????? nie jesteś pewien ?
Wysłana -
zerknij na moj wpis
http://www.sfd.pl/art/Suplementy/Boostery_testosteronu_a_badania_hormonalne__dlaczego_są_ważne_-a870.html
wyjasni Ci wiele odnosnie stosowania samego boostera, jak i koniecznosci wykonania badan przed suplementacja
Wysłana -
Jestem pewny, byla tam emotikonka z telfonu, którą zamienili na pytajniki, zrobie badania i sie odezwe
Wysłana -
Masz ku temu jakies powody?
Wysłana -
A jaśniej? Jakie powody?
Wysłana -
chodzi o stosowanie boostera testo:)
czy odczules jakies skutki jego obnizonego poziomuObniżony popęd seksualny
Testosteron jest bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na libido. Spadek zainteresowania seksem może wystąpić u mężczyzn po prostu wraz z wiekiem. Niemniej jednak mężczyźni u których poziom testosteronu jest niski, mogą znacznie bardziej odczuć brak pożądania. Podobna sytuacja występuje wśród płci przeciwnej. Niski poziom testosteronu u kobiet, może również wpłynąć na ich pożądanie.

Trudności w osiągnięciu erekcji
Testosteron pozwala mężczyźnie na uzyskanie erekcji. Stymuluje on receptory w mózgu do produkcji tlenku azotu. Tlenek azotu jest cząsteczką, która pomaga wywołać erekcję. W sytuacji gdy poziom testosteronu jest zbyt niski, mężczyźni mają problem z osiągnięciem erekcji przed stosunkiem, czy na przykład erekcji spontanicznej podczas snu.

Niska objętość nasienia
Testosteron jest również odpowiedzialny za produkcję nasienia. Jest to płyn mleczny, którego zadaniem jest pomóc plemnikom w sprawnym przemieszczaniu się. Mężczyźni, u których poziom testosteronu jest wysoki, produkują większą ilość nasienia, ci z niższymi wartościami mniej, co przekłada się na przykład na mniejszą ilość nasienia podczas wytrysku.

Wypadanie włosów
Testosteron odpowiada także za produkcję włosów. Łysienie jest naturalną koleją rzeczy starzenia się wielu mężczyzn. Mężczyźni którzy mają niski poziom testosteronu doświadczają utraty włosów z ciała i twarzy.

Zmęczenie i brak energii
Kolejnym symptomem niższego poziomu testosteronu może być ciągłe, skrajne zmęczenie i zauważalny brak energii, jaki odczuwa mężczyzna mimo dużej ilości snu, a także większa trudność zmotywowania się, na przykład do ćwiczeń na siłowni.

Utrata masy mięśniowej
Testosteron odgrywa ważną rolę we wzmocnieniu i budowaniu mięśni. Jest to szczególnie istotne dla mężczyzn, którzy ćwiczą na siłowni i starają się zbudować lub odbudować tkankę mięśniową. Osoby odznaczające się niskim poziomem testosteronu mogą mieć znaczne problemy w uzyskaniu wzrostu mięśni, podczas treningu siłowego.

Przyrost tkanki tłuszczowej
Niski poziom testosteronu może również negatywnie odbić się na przyroście tkanki tłuszczowej. Czasami dochodzi do ginekomastii czyli powiększenia piersi, co dla mężczyzn jest szczególnie wstydliwe. Przyczyny tego nie są do końca wyjaśnione, niemniej jednak badania dowodzą, że testosteron ma wpływ na sposób magazynowania tłuszczu.

Zmniejszenie masy kostnej
Zmniejszanie masy kostnej (osteoporoza) w dużej mierze dotyka kobiet. Jednak mężczyźni z niskim poziomem testosteronu mogą również tego doświadczyć. Wynika to z faktu, że testosteron pomaga przy produkcji i wzmocnieniu kości. Mężczyźni, których dotyczy przez dłuższy czas problem niskiego poziomu hormonu, mają większe skłonności do złamań kości.

Zmiany nastroju
Zmiana nastroju często towarzyszy kobietom podczas menopauzy. Ma to związek ze spadkiem poziomu estrogenów. Mężczyźni, którzy mają niski poziom testosteronu mogą odczuwać podobne symptomy. Testosteron oddziałuje na wiele procesów fizycznych w organizmie. Może mieć także wpływ na nastrój, czy nawet zdolności umysłowe. Według badań depresja, drażliwość czy brak skupienie, może w większym stopniu dotyczyć mężczyzn z niskim poziomem testosteronu.Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-01-13 12:22:45
Wysłana -
Mam problem z nabraniem masy, mimo zbilansowanej diety, sama kreatyna nie pomaga, probowalem zmienić plan treningowy, żeby mięśnie poczuły inny bodziec i na próżno
Wysłana -
widocznie zbilansowana dieta kulee i trzeba wprowadzić wyższą kalorycznosć mozesz dać jakiś jeden przykłądowy dzien
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Startowalem od 3400kcal, aktualnie mam 4000kcal, dieta od potreningu
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź