SFD.pl Odżywki i suplementy

Booster Testosteronu

Wysłana -
Witam kupilem tydzień temu nowy booster testosteronu, silny z tego co czytałem nazywa się T**** niech mi ktos podpowie czy też może go stosował? czy sa jakies skutki uboczne? Ja póki co zazywam 1 tabs przed treningiem i pompa jest ogromna z tego co zauważyłem

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-02-06 22:03:08

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wklej sklad
Wysłana -
Wywaliłes kasę w błoto. Jaki masz poziom testosteronu we krwi??
Skład tego produktu:
L-arginine 200 mg -
Anhydrous caffeine 100 mg -
Beta-alanine ** 100 mg -
Taurine 70 mg
Standardized guarana seed extract (Paullinia Cupana H.B.K.) incl.
- caffeine 40 mg
Standardized extract of natural fruit (Tribulus terrestris L.) incl.
-saponins 20 mg
9 mg
Zinc 3 mg 30 %
Vitamin B6 2,8 mg 200 %
Vitamin B12 5 µg 200 %

200mg argininy to chyba nawet szczura by nie spompowalo :D

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-02-06 15:34:17
Wysłana -
:) a cena pewnie ze stówkę albo więcej
Wysłana -
No a jak :D
Wysłana -
Taniej się opłaca kupić samego czystego Tribulusa i suplementować niż łykać mieszankę kofeiny z argininą. Od kiedy arginina podnosi poziom teścia?
Wysłana -
Tribulus też nic nie podniesie. Najpierw to się bada poziom testosteronu we krwi. Jak jest poniżej normy to można spróbować z jakimś dobrym skladowo boosterem. Ale ja osobiście odradzam bo wiem po sobie że nic mi nie podoniosly.
Wysłana -
niestety jak moi przedmowcy, kasa w bloto, suplement all in one zeby mozna zrobic bylo barwn opis i nic wiecej ze skladu nie wynika
Wysłana -
Niestety. Człowiek uczy się na błedach. Zamiast spytać wcześniej, to wydałeś kasę na badziew. Polecam sprzedać.
Wysłana -
Tak po dłuższym zastanowieniu wyczułem tu chyba jakaś kryptoreklamę. Więc gosciu już pewnie się nie odezwie :D
Wysłana -
calkiem mozliwe%) jednak potencjalny kupujacy trawfi tez na sfd czytajac nasze opinie
Strona 1 z 2