SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bomba na lato

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
WIEK: 28
WAGA: 86
WZROST: 182
STAŻ NA SIŁOWNI:5lat z przerwami
DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
dużo i dobrze ponad na pewno ponad 3tys cal teraz nie licze, na cyklu bede liczył, ale szybko przybieram na wadze tak że raczej jest nadwyżka tym sie nie martwie nie jest zle
ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta solo z 15razy, oma z winem, meta z winem, prop z meta, prop z winem
TRENING: 5razy w tyg splint
CEL CYKLU: dobra masa przy zachowaniu jak najlepszych proporcji i twardość
OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4miesiace cypio i meta, pozniej 2miesiace propa z winem odblok w pazdzierniku chce zrobic własnie 6miesiecy przerwy od ssa kreatyny i odrzywek a od kwietnia coś mega dobrego na maksymalnym dopięciu treningowym
POZIOM BF%: sredni
TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
STAN ZDROWIA: bdb
SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
PPM (podstawowa przemiana materii):

Co byście mogli polecic z czystym sumieniemi, co najlepiej wspominacie ze swoich cykli ?
Nigdy jeszcze nie biłem nandro :)

deka susta meta/wino
prop npp meta/wino moze jakis masteron do tego
albo prop wino tren, chociaż nie wiem czy na tren nie jest za wcześniej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Podaj swoje wymiary i rekordy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 118
-udo: 63
-talia: 88

16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 3x115
-martwy ciąg: 5x 100 nie robie wiekszym, reszte robie na maszynie do prostowników
-przysiad: 6x90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Tyle cykli za Tobą, wymiary w porządku i takie słabe wyniki siłowe? Coś dziwne proporcje masy do siły masz.


Zmieniony przez - Arm_of_God w dniu 2016-01-09 18:26:29

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
Właśnie ja się już kiedyś nad tym zastanawiałem i nie mam pojęcia dlaczego tak jest może coś z ośrodkowym układem nerwowym nie tak, albo nie wiem. Nie robiłem też nigdy treningu na silę tylko dokładnie i sumiennie na masę cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
przerwa od SSA i odrzywek? :D 5 x w tyg splint? :D

Jak chcesz fajny cykl, który będziesz dobrze wspominał to celuj w Tren A Miliony zadowolonych kulturystów nie może się mylić :)

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94108 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
zaczniesz liczyć kcal to zaczną się przyrosty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
SAA. Split. Odżywek. Liczenie kalori Czyli dieta ok, a środki?










Zmieniony przez - Gazzz w dniu 2016-01-09 19:49:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94108 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
jesteś po 19 cyklach i takie pytania zadajesz , czegoś tutaj nie łapę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
o, będzie ciekawie!

1

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94108 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
no bo robiąc 20 bomb każdą licząc średnio 10 tyg to jest ok 200 tyg czyli 4 lata

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Enanthate - 2016 CYKL

Następny temat

Tragiczne wyniki tarczycy

WHEY premium