SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boli pomóżcie!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam od jakichs 3tyg bóle pleców a predzej kregosłópa bo to na samym srodku boli mianowicie w górnej czesci na samej górze w granicach miesnia czworobocznego. Własciwie to tak piecze. Zaprzestałem treningi obciązające kregosłóp. Patrzylem troche w wyszukiwarce ale nieczego konkretnego nieznalazłem.POMÓŻCIE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O smarowianu- tak jak boofi mówi. Jesli chodzi o zniesienie bólu.masci moga nie pomóc.wówczas potrzebny bedzie lek w tabletkach(wieksze stęzenie). Tak jak boofi powiedział-cwiczenia wtedy kiedy zmniejszy sie bolesnośc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a co to znaczy piecze
czy to ból kregosłupa , mięśni , jakiś nerwowy ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie sam niewiem boto boli przykregoslupie al tylko jak napinam plecy tzn. jak odciogam naciągam lopatki wiec to chyba raczej miesien jest to bardzo krótki odcinek a jeszcze jedno gdy dotykam w tej czesci kregoslupa to znaczy kregów i naciskam je to wlasnie wtedy boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
boli cały czs, czy przy wysiłku?
ból promieniuje?

P.S.
słabo szukałeś w wyszukiwarce.
https://www.sfd.pl/temat127142/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem to ale tonieto bo umnie niebyl nagły ból wrecz przeciwnie zaczynal sie slaby i promieniowal.
bóle mam przy ogólnym bez wysilkowym napinaniu miesnie pleców

wczoraj nasmarowalem na noc to miejsce Fastum żel i wstaje zrana i nic nieboli ale bylo tak tylko przez 2godz i znów boli dzis znów smaruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
lekarz to musi zdiagnozować, przydałoby się RTG kręgosłupa.
smaruj jakąś mascia p. bólową, może byc fastum, naproxen etc.
dorażnie, jesli bardzo boli weż sobie jakiś ibuprom etc. w tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ważne pytanie : jak ten ból powstał ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiem glupio robilem bo mianowicie robilem martwe ciągi i jak robilem to mnie nic niebolało. Tak se postanowile ze niebede robil ich przez jakies 2miech ale niezpowodu bólu tylko tak se. Noi i jak przestalem to wlasnie zaczelo sie to robic. dziwne co???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Objawy mówia,ze to nerwoból.-dlatego leki leki przeciwbólowe, masci,zele p. bólowe(np.OLFEN,Naproxen).
2. wyciszyc bolesności wówczas rozpoczac trening. Prawdopodobnie organizm jest przyzwyczajoiny do napięcia miesni. Gdy pojawiło sie rozluznienie(brak treningu) wówczas nastepuje poluzowanie strruktury więzadłowej i pojawia się ból....Proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nerwoból???
Masero noi co w związku z tym mam tylko to leczec tymi masciami co napisales???
Punkt 2 to jest chyba to.
ale co mam zacząc cwiczyc czy co??? czy poczekac az sie wykuruje??? jakw wiesz to napisz ile moze to trwac
czy to wogóle cos poważnego??
aa i jeszcze jedno moge porzyczy taką lampe co sie naswietla bolące miejsca czy to dobry pomysl???
jak wyjasnicie moją calą zagadanke to sogiki polecą

Zmieniony przez - noiserowsk w dniu 2004-04-13 09:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
No już masz rozwiązaną !!
A więc : smarujesz maściami przeciwbólowymi/przeciwzapalnymi
zeby przestało boleć (albo zeby mniej bolało)
jak przestanie (albo mniej bedzie boleć) - rozpoczynasz cwiczenia - jako ze organizm jest do tego przystosowany i chce to robić i jest mu to potrzebne-
do tegomozesz łykać tabletki przeciwbólowe - od paracetamoliibuprofenów , nawet aspirynki do jakis przeciwzapalnych majamili diclofenaków

co do naświetlania - czyżby bioptron - naświetlać
mozesz popływać , iść na saune , niech cie ktos pomasuje
kilka ni i powinno minąć !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik%=-)

Następny temat

Samoopalacz, ciemny brąz

WHEY premium