SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolesne wrzody na kończynach i twarzy. Pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 391
Mój kuzyn prosił mnie abym zamieściła tutaj post. Chodzio to, że od dłuższego czasu w różnych miejscach skóry pojawiają się wrzody....które są bardzo bolesne...(jeden wrzód na ręce..sprawia, że cała ręka jest bardzo opuchnięta) On martwi się bo lekarz nie znalazł przyczyny a wrzody co jakis czas pojawiają sie w innym miejscu zostawiajac szpecące blizny. Moj kuzyn dba o higienę i nie ma alergii. Martwi się przyczyną tych zmian...Sama widziała jak bardzo ręka czy noga była opuchnięta...i to z powodu jednego "małego" wrzodu...Pomóżcie...CO to może być? Z góry dziekuje za porady

Becia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Ja dostalem UNIDOX od dermatologa na trądzik, bralem przez 30 dni i w wieku 18 lat mam twarz jak dupa niemowlaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 391
Pomóżcie...może ktoś z Was wie co to może być.,...może jest tu ktoś kto studiuje medycyne:(

Becia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5419
Student zawsze się znajdzie.
Niestety po takim opisie trudno jest cokolwiek powiedzieć. Może masz jakieś zdjęcia tych zmian?
Gdzie Twój kuzyn mieszka? Jeżeli w okolicach Warszawy, to dobrze by było aby udał się do kliniki dermatologii na Koszykowej. Tam pewnie najszybciej by mu pomogli.

Ekspresowe łamanie i nastawianie kości.
docent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
co rozumiesz pod pojęciem wrzody ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 391
Nie wiem...ale to takie jakby ropiejące rany.....najpierw skóra czerwienieje i puchnie....az w koncu wycieka biała substancja...chyba ropa...
1

Becia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no to może jakieś czyraki ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 391
Nie wiem...Podobnie miał na twarzy. Blizna jest do dzisiaj...Kiedy pojawiło się to na ręce...to wystąpiła także ogromna opuchlizna i stan gorączkowy... CHyba nie będzie to alergia? Ból porownuje do bolu zęba...

Becia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a co lekarz powiedział ?
ijaki to był lekarz ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5419
Wygląda to trochę na niesztowicę albo czyraczność. Promienica i gruźlica rozpływna skóry raczej mniej prawdopodobne są.

Ekspresowe łamanie i nastawianie kości.
docent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Własnie mnie się dokładnie to również z czyrakami skojarzyło. Zrobic z tego wymaz z antybiogramem i przeleczyć wg antybiogramu!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
można chyba jeszcze smarowac maścią ichtiolową - pomoże w ewakuacji zawartości czasami też chyba warto/trzeba zdrenować (jak się wykształci czop) - ale to już powinien CHIRURG zadecydować

należy pamiętać że czyraki powyżej wargi dolnej są wręcz wskazaniem doleczenia antybiotykowego z hospitalizacją włącznie
- zagrozenie poważnych powikłań wraz z ropniem zatoki jamistej itp
ogólnie syf pod czaszką

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usuną mi pęcherzyk żółciowy

Następny temat

Okulary Nike

WHEY premium