SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bole w okolicach dolnego brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Porady medyczne.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 402
Witam. Mam pytanko? Mianowicie jakie cwiczenia powinienem robic aby wzmocnic miesnie dolnego brzucha ale tak aby za mocno gdyz czasami pobolewa mnie (mysle ze to moze byc bol zwiazany z przepuklina)? Dokladniej chodzi mi o takie cwiczenia aby zapobiedz jej pojawienia.
Z gory dziekuje -> Thanx from the Mountain
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dolne brzucha ?

Na początek polecam każdemu lekturę Atlasu Ćwiczeń-http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 402
Sorki zle sie wyrazilem i chyle czola. Nie napisze ze mnie boli obok penisa. Zapomnialem dodac ze trenuje juz 4 rok i jestem sumiennym studentem dlatego tez zobowiazuje sie do przeczytania lecz nie wiem ktore cwiczenia z zaprezentowanych moge przy takich bolach wykonywac. Aha uwage przyjmuje z pokora. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 402
Na pewno to bole menstruacyjne Rozumiem ze mam sie z tym udac do lekarza. Lecz idac skazany jestem na przerwanie treningow i sadze ze nawet mnie nie obejrzy. Oki nie ma co trzeba sie powaznie zastanowic i zdecydowac sie na wizyte ale dopiero po odzywkach
Oki dzieki i pozdrawiam serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Napisz jakiego rodzaju to bol i kiedy sie pojawia. Wtedy ktos bedzie mogl Ci pomoc, a ja tymczasem oprzeniose Cie do porad medycznych

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no właśnie - jakieś szczegóły !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Ja to przepuklina to zadnymi cwiczeniami tego nie wzmocnisz i na pewno musisz sie udac do lekarza. Powiem Ci tylko, ze im we wczesniejszym stadium choroby sie cos leczy tym jest wieksza szansa na pelne wyleczenie, wiec moze tego nie bagatelizuj.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z innej beczki

Następny temat

Przeszczep rogówki

WHEY premium