SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon- kto bral?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 596
Witam , chcialbym zaciagnac troche informacji o Boldenonie, kto z was go bral i przez jaki okres, chodzi mi tez o przyrosty i czy jest bardzo zanieczyszczony. Dzieki!

POZDRAWIAM!

POZDRAWIAM!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
mam pytanie czy do boldenol moge zlonczyc omke bo tak wlasnie zrobilem ale nie wiem jusz nic bo kazdy ma ine zdanie ja robie zastrzykw taki sposub ze wybieram boldenol 1mil apotem wta zamo strzykawke nabieram omke i wale to na raz w posladek i nie wiem czy tyle w jaeden posladek na raz mozna walic czy moze omke w jeden a boldenon w drugi nie wiem czy mozna je laczyc w jednej strzykawce .a tak wogule to kuje sie dwa razy w tygodniu prosze o odpowiedz z gory dzieki

rafi

rafi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
posluchaj ja teraz jestem w trakcie kuraci dzisjaj biore 3 strzal tak wogule z tego co ja wiem to sie bierze przez 5 tygodni i 2 strzaly w tygodniu nie wiem jak z dzialanie tego koksu bo dopiero zaczelem ale dam ci znac jak by co narka

rafi

rafi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
bardzo fajny koks
taka lepsza deca powiedzmy
bardziej wyzyla i buduje lepsze mieso
dawki to 200 mg tydz minimum
czyli 4 ml jezeli masz z kolumbia lab
co do skutkow to raczej ani ja ani zaden koles nie zauwazyl czegos co by sie nie dzialo na innym soku (nie szczekalismy itd )
uwazaj na wy***ki .. jest tego duzo


-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
co do brania to minimum 8 tyg
wtedy odczujesz pelnie mozliwosci tego soku

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
mam do was pytanie jak to braliscie to moze mi powiecie po jakim czasie to dziala ja mam z meksyku z firmy bold -q

rafi

rafi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
yyyy chyba nie ma takiej firmy
tzn wez przeczytaj wszystko co jest na fiolce
napisz ile ma ml/mg itp
stawiam na quality vet
i jest tam BOLD QV 200
zielono/biala nalepka na fiolce i hologram

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
co do kopniecia to 2-3 tydzien
bedziesz czuc twardosc =]

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
tak to jest dokladnie to co piszesz bold qv 200 ja to biore 2 razy w tygodniupo 1ml na strzal czy to dobrze czy zle jak mozesz to mi odpisz ile to jest ten 1ml i jak dlugo dzila ten koksik z gory dzieki altec

rafi

rafi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
wiec bierzesz 400 mg
nie wiem ktory to twoj cykl itd wiec napisz
bo sadze ze nie potrzeba ci az 400 mg
do tego to jest 10 ml fiolka wiec starczy ci tylko na 5 tygodni a minimum to 8 tygodni
btw napisz skad masz ta fiolke
tzn sam przemyciles?


-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja brałem Boldione...bardzo fajne efekty...jak dla mnie przy połączeniu z nor'em to najlepszy cykl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Zenon bral Boldenon

VLAD - korzystajac z okazji czy wiesz cos na temat produktu Maxteron firmy Impact Nutrition ? Bo w necie mozna znalezc dwie sprzeczne informacje - pierwsza mowi, ze jest to prekursor dihydrotestosteronu (DHT) a druga ze prekursor drostanolonu (Masteronu).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik

Następny temat

Testosteron enanthate - testosteron prolangatum 100mg/ml

WHEY premium