SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Chodzi o to ze „DECANOATE” z rozpedu skojarzylem jako Nandrolon moj blad. Ale czy sok we butli jest koloru zielonego?


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2018-04-18 09:52:54
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
@Natan
Sa 4 rozne odczynniki do badania zawartosci koxu, w zaleznosci od rodzaju testu daja 2 ampy. Np do bolda daja B i D, do Trenu A i D, do propa B i D, do tury B i C. Wiec odczynniki sa te same.

A i B patrzysz na kolor, C i D patrzysz na czas, dodatkowo B patrzysz czy sie swieca pod UV.





Zmieniony przez - Slith w dniu 2018-04-18 09:57:38
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
Jest równiez koleś który robił badania roidtestem wyszedł wynik pozytywny (zawartość bold) a estro było ubijane.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870228
I co z tego? Roid nie pokaże ile jest tego bolda w "boldzie". Może i było go tam trochę, a reszta to ten shit zbijający estro. Spokojnie, co masz sprzedać to sprzedasz
Arkus oczywiście miał rację - na nic gadanie, badania itp, ludzie dalej będą myśleć swoje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
Siema Panowie,
właśnie skończyłem 1 butle boldenonu Galaxy,po zbiciu estro (Malayem)do >5,teraz wskoczyło na 16...Pompa wróciła-niesamowita,żyły coraz bardziej widoczne,siła na plus,a libido razy 3 jak nie więcej:D ...nawet nie chce wiedzieć co będzie gdy wzrośnie do górnej granicy albo przekroczy:) .Od Poniedziałku zaczynam kolejny boldenon Scorpio Pharm-3 opakowania-także po miesiącu kolejne badania i zdam relacje...Ogólnie sumując to ten specyfik zbijający estro fajnie wycina lub inaczej...wysusza(skórę też-więc działa pozytywnie na trądzik)...dodatkowo niektórzy stwierdzili ze wyglądałem na 5-10 kg mniej...po za tym same minusy...więc myślę,że nie warto:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
A u mnie za to tak to się przedstawia.
Wszedłem na cykl
Enan
1g ew
deka 750mg ew
Meta 50mg ed

No i standardowo zaczął się problem z sutami, napuchnięte bolące sterczące
Jadlem symex, później letro i cabaser - jedyny pozytyw to te gino nie robiło sie wieksze i ból lekko ustawał, ale gino nie schodziło do końca
W 6 tyg Cyklu dodałem boldka i co..... przestałem brac IA cabaser a po ginie nie ma śladu... dziwne nie... a;e tak jest obecnie jestem w 11tyg cyklu a od 8 nie jadłem zadnych inhibitorów itp.
Nie wiem czy obniża estro itd ale u mnie śladu po gino nie ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Aha wszystko na środkach Cybera, jeszcze tego chyba z przed 2 lat. Miałem zapas....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
TomekV8
Aha wszystko na środkach Cybera, jeszcze tego chyba z przed 2 lat. Miałem zapas....


tylko badania w albie dadzą ostateczna odpowiedź , chociaż już widziałem dwa badania że w boldzie był bold i ubił e2 u dwóch osób


Tomek gdzieś ty bywał chłopie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Aj tu i tam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Obecnie leci
750mg Cypio - sprawdzam bo na enanie zamulany chodziłem ze prawie deprecha to śmierdziało
600 deki
900 Boldek
A od Poniedziałku 5iu HGH

I z sutami dalej spokój...
Może w nastepnym tygodniu udam sie na badania krwi
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium