SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon+primobolan+anavar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112
Witam chce zacząć cykl boldenon+ primobolan+anavar stąd moje pytanie jak powinien wyglądać. jest to moj 2 cykl i zależy mi na suchej masie sile i rzeźbie. Co do materiału to z wysokiej pułki i pewny. Zastanawia mnie czy nie musze dorzucić czasem testosteronu i jaki odblok. posiadam clomid i hcg... jakie ilości i jak długo mogę ciągnąć cykl dla najlepszych efektow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112
Wiek: 28
Waga: 78
Wzrost: 170
Wymiary:
Biceps- 42
Klatka- 116 (bez barków)
Udo- 65
Talia- 91
Staż na siłowni: 8 lat z przerwami
Dieta: nie zawsze nigdy profesjonalna
Cykl: jeden deka+test+wino
Trening: 4 dni w tyg
Cel cyklu: odchudzenie w talii sucha masa siła rzeźba
Ostatni cykl 5 lat
Tendencja do tycia chudniecia: pomiedzy
Stan zdrowia: dobry
Skłonności do owłosienia
Wyniki siłowe:
Klatka-140kg seria 8 powtórzeń
Barki- 120 kg sztanga 8 powtórzeń 45kg hantla 8 powtórzeń
Martwy ciąg- 130kg seria 8 powtórzeń
Przysiad- 110kg seria 8 powtórzeń
(Bez max wycisniecia bo nie robiłem. Wyniki w aktualnym treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93244 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663994
słaby dobór środków , test solo a do tego dieta i aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 355 Napisanych postów 1961 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69015
I zrób jakiś cel normalny/realny...bo nie zrobisz silo-maso-rzezby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Bez żarcia cel nieosiągalny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112
Cel to zgubić z brzucha i sie przy okazji wyrzezbic. Dopinig po to aby zwiększyć siłę bo czuję że osiagam swoje maximum na dzień dzisiejszy no a przy okazji aby trochę dobrej jakości mięśni kosztem spalenia tłuszczu nabrać. Biegam po pracy i rozciagam się do tego gram w tenisa ziemnego. Chce dorzucić kickboxing i diete pudelkowa... nigdy nie miałem diety ale staram sie zdrowo odżywiać i w miare regularnie pilnujac białka i weglow. Nie jestem żadnym profesjonalistą ale od zawsze w moim życiu jest sport siłownia to mój cel na teraz i od kilku lat jak juz pisałem z przerwami ćwiczę uważam jednak że dość dobrze ćwiczę i mam pojęcie co do tego jak ćwiczę więc bardzo bym prosił jeśli to możliwe o rozpisanie mi cyklu z tych specyfików które podałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93244 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663994
kolego wybrałeś kosmetyczne środki
primka i oxa to srodki dla kobiet moim zdaniem
bez testa libido pewnie siądzie tutaj

dlaczego takie srodki akurat??
ten cykl cie wyjdzie 15 razy drożej niż na testo solo
a test solo był by 10 razy lepszy niż to combo

tutaj sensowne dawkowanie to długie dawkowanie dla takich środków jak bold czy primka
min to 15-20 tyg
teraz-
bold 600-800 mg week
primka 500-600 mg week
oxe można z podbiciem dawki dać 4 tyg po 40 mg 4 tyg po 50 mg 4 tyg po 60 mg i nawet kolejne 4 tyg 70 mg

dla mnie szkoda kasy i zdrowia na ten cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112
Taki cykl ze względu na małe skutki uboczne. Dlatego chce spróbować i zobaczyć jak bd na mnie działało. A przy okazji chce właśnie takiego skutku ukosmetycznienia swojej sylwetki przy zbiciu mięśni, waskularyzacji i siły.a pytam o testa do tego ze wzgledu na libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93244 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663994
małe skutki uboczne??
bold rozjedzie morfologię
oxa to 17 poleci po wątrobie
bold pewnie zbije ci estro do zera tutaj i lipidy dostaną w dupe mocno

jeśli chodzi o skutki uboczne to wbrew pozorom ( i błędnym opinia netową) test będzie miał ich mniej niż to combo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Daj prop + winko, dużo taniej i dużo efektywniej. Tylko się przyłóż.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Symex -jaka alternatywa ?

Wiecej