SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon+primobolan+anavar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Nie popełnij błędu i nie bierz niczego bez testa jako bazy cyklu. I słuchaj chłopaków wyżej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112
Oki dzieki za rady ale czy może mi ktos wyjaśnić czemu wino lepsze bd od anavaru i czy jak zamienie boldenon na tri testa 400 to lepiej na tym wyjde i jak brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Wino lepsze bo musisz się skupić na jednej rzeczy, albo wygląd albo siła, anavar jest zdecydowanie bardziej pod siłę, test jako baza bardziej pod wygląd. Nie można mieć wszystkiego. Oczywiście możesz dać test+anavar lub test+wino jeśli chesz cykl pod siłę ale wtedy dieta i trening też odpowiednio inne.


Zmieniony przez - HIS w dniu 2018-03-13 09:09:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Bierz testa + jakiś anaboliczny oral, jeśli już chcesz orale. Ja wina nie tykam, bo za bardzo ryje flaki. Wolę anavar lub turanabol. A najlepiej jak byś do testa dodał nandrolon, to taki klasyk. Wpisz w wyszukiwarkę np cykl enan + deka i sobie poczytaj, tematów jest sporo. I wtedy podejmij decyzję, jakie środki chcesz. A suchą masę zrobisz głównie dietą.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2018-03-13 09:47:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112
Co powiecie zatem na ten specyfik plus anavar na siłę do tego da sie to jakoś sensownie rozpisać

SIS Labs Tri-Test 400
200mg/ml Testosterone Decanoate, Test-Enanthate 100mg/ml & Test-Cypionate 100mg/ml
10ml Multidose Vial
+ anavar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 196
Kolego nie chce tu nic pimpowac, ale przypuszczam, że jesteś w uk, też przerabialem tego SISa prawie rok czasu i zmarnowalem tylko kasę i czas. Oleje działają dobrze, ale zawsze mają zniżone stężenie. Orale to porażka, nic nie działa.

Pół roku temu znalazłem triumph i dimension, nie dość że tańsze to wszystko działa w 100%. Może to oszczedzi Ci rozczarowań, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112
Mam dostęp tylko do sis jak na razie ... Co byś zatem polecił żeby nabrać suchej masy kosztem spalenia tłuszczu... nie zależy mi na wielkiej masie a raczej na rzeźbie przy nie dużej utracie wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364321 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668776
Dieta będzie kluczem srodki to sprawa drugorzędna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dondamiano1990
Mam dostęp tylko do sis jak na razie ... Co byś zatem polecił żeby nabrać suchej masy kosztem spalenia tłuszczu... nie zależy mi na wielkiej masie a raczej na rzeźbie przy nie dużej utracie wagi
to sie zdecyduj czego chcesz bo w jednej wypowiedzi sa dwa cele zreszta pierwsxy celraczej malo mozliwy


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-03-21 16:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112
Witam jestem na cyklu już miesiąc postaralem się od profesjonalną diete i zostałem przy środkach wyżej wymienionych z tym że do cyklu doszedł testosteron. Do bolda pije aspiryne w dawce 200mg dzień. Moje pytanie to czy jak zaczne zwiększać testa to czy profilaktycznie brac tamofixen i czy jak tak to w jakich ilosciach i kiedy. Dodam że przytylem 9 kg na dzień dzisiejszy osiągi na siłowni na plus z pasa zjeżdża powoli ale 3 cm mniej przy około 2-3 centymetry na plus klatka nogi barki biceps. Sylwetka ogólnie na plus wszystko zaczyna wyglądać na ubite. A i chyba wszystko zaczyna się rozkrecac bo czuje sie nad wyraz dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Symex -jaka alternatywa ?

Następny temat

Słabe libido

WHEY premium