SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon+ Propionat + winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
no Twoje też podobne

bierzesz się za tren,wins itp
a na kolacje twaróg z cukrem wpieprzasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 433
2 male lyzki to nie atak wegli prostych! czlowieku wez se zastanow co mowicz bo masz starzu pol roku a udajesz ze wszystkie rozumy pozjadales. jak mialbym miec 33 w bicu to mialem jak chodzilem do podstawowki. ale miedzy brzuchem a klatka mam prawie 30 cm roznicy i leci w dol. a tobie widze ze brzuszek klate przegonil. gdybyś wiedzial cos wiecej na temat trenu to orientowal bys sie ze radykalna dieta nie jest potrzebna bo i tak lecisz z fatu wlasnie ma to do siebie ten specyfik. prosil bym o niewypowiadanie sie wiecej w tym temacie. i to nie twarug tylko serek wiejski kazeina inaczej czyli bialko o dlugim czasie wchlaniania bardzo dobre przed snem.

MASA SILA AGRESJA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2227

Myślałem, że to lek na gardło bo mnie boli, otwieram patrze a tam jakieś szklane naboje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2227
i co ty flex specjaliste bedziesz uczyl



****a cos sie z***alo ;(

Zmieniony przez - Omr3ht w dniu 2009-12-07 17:15:37

Myślałem, że to lek na gardło bo mnie boli, otwieram patrze a tam jakieś szklane naboje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 433
w sumie to gowno sie dowiedzialem a tylko nerwy i czas stracilem. to forum jest do dupy!!! albo ci budzie sa do dupy!!!... jedno z dwoch.... NARA!

MASA SILA AGRESJA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
albo Ty jesteś do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
flex musisz uaktualnić profil bo stracisz szacunek u nowych

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2009-12-08 10:44:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolva pomocy;)

Następny temat

Kiedy sie rozkreci tesc i boldek

WHEY premium