SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldabol 200 British Dragon

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764


Witam mam pytanie odnośnie środka boldabol 200 z firmy british dragon, kupiłem od dila 2 flakony etykiety takie same, jednak po otwarciu widać różnicę w gumkach na górze, jedna szara bez logo druga niebieska z logo britisha(trochę kiepskie zdjęcie ale da się zobaczyć o co chodzi)
co myślicie na ten temat ?






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
to powiem ci bo akurat mam kolege co lubi bd i mowil ze ze znaczkiem smoka nie spuchl ale przytyl a bez znaczka spuchl i wg niego lipa. Mówilem mu ze w obu nie ma bolda i on to wie ale kiedys ladnie masa mu poszla po tym propie i byl zadowolony. Nie bierz tego taka rada.

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
szkoda kasy na BD jezeli jest tam cos to bedzie to jal esefd napisał albo słaby prop ewentualni enan tez słaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
g**** mogłeś kupić lepszego boldka.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
Najgorszy wybor z mozliwych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
poprostu bolda tam nie ma jest tam prop o zanizonym stezenie sila i masa pojdzie bo takie działanie ma prop ale juz tescia do tego nie dodawaj bo bys bral prop z tesciem.

Look at my description on gg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka

Następny temat

METKA z prośbą o sprawdzenie

WHEY premium