SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol uda po strzale

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Po strzale czuje bol z przodu uda, takto normalnie chodze I biegam ale bo strzale jest wielki bol gdzie wtedy nawet ciezko biegac.. z czasem ustepuje ale jak sie znowu strzeli to bardzo boli... w sobote mam mecz I chcialbym zagrac, jak to sie leczy, rozbic? Czy tylko przerwa I masciami smarowac lub moze rozciagnac? Pisze w imieniu kolegi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Pewnie poszedł prop albo inny teść w wysokim stężeniu. Nic z tym nie zrobisz, żadne rozciągania czy masaże nie pomagają, ale mniej boli kiedy się dobrze rozgrzejesz.
Lepiej nie bić po prostu bolesnego towaru w uda.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3550
Co masz na myśli pisząc o strzale? Strzał w piłkę i gol czy strzał jako zastrzyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Strzal w pilke, sory ze nie sprecyzowalem dokladnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
OMFG LOL

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Pomozecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3550
Jasiu22
Strzal w pilke, sory ze nie sprecyzowalem dokladnie...


Tak podejrzewałem, pewnie coś nadciągnąłeś.
Jeżeli samo nie przejdzie przez parę dni to udaj się do lekarza celem precyzyjnej diagnozy. Z twojego opisu nie wynika gdzie cię boli, przy jakim ruchu itp, wiec było by to wróżenie z fusów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Tylko I wylacznie przy strzale... jesli chodze itd to nie boli wogole... chyba ze dotkne mozniej to troche zaboli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Bez diagnozy doradzać w ciemno to mijanie się z celem , inna sprawa że nie wiem który to już Twój temat i teraz pytanie czy rzeczywiście masz wspomniane problemy (a jeśli tak co jest ich źródłem) i wymaga wówczas dalszej diagnostyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Napisałem że pytam w imieniu kolegi... ja mam problem tylko z plecami, teraz kolega potrzebuje pomocy dlatego spytałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
po tym co opisałeś to najbardziej z mojego doświadczenia podchodzi mi to pod zerwanie/naderwanie pachwiny, ból okrutny i właśnie przy strzelaniu głównie. Tylko przerwa tutaj może pomóc, bo nic z tym się nie zrobi. Na przyszłość przywiązuj większą wagę do rozgrzewki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Apteka dla zdrowia

Następny temat

obwisla skora czy tluszcz? twarz

WHEY premium