SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Bol sciegna

Wysłana -
Cześć oststnio bola mnie sciegna może to być powod po prostu rośniecia? Mam 16 lat mam nadzieje ze jest taka opcja poprawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jake ścięgna, na całym ciele. A zauważyłeś w ogóle żebyś szybko ze wzrostem wyskoczył w górę ?
Wysłana -
W sensie może trochę uroslem ostanio ale czy sam fakt bólu sciegna w nogach ręce tez mam takie obolale czy możliwe ze rosne własne? Ostatnio też apetyt wzrósł
Wysłana -
anubis84
Jake ścięgna, na całym ciele. A zauważyłeś w ogóle żebyś szybko ze wzrostem wyskoczył w górę ?

W sensie może trochę uroslem ostanio ale czy sam fakt bólu sciegna w nogach ręce tez mam takie obolale czy możliwe ze rosne własne? Ostatnio też apetyt wzrósł
Wysłana -
Zaznacz dokładnie lokalizację gdzie odczuwasz dolegliwości bólowe oraz kiedy one występują ?
Wysłana -
BPL-G
Zaznacz dokładnie lokalizację gdzie odczuwasz dolegliwości bólowe oraz kiedy one występują ?

z tyłu nogi pod kolanem i w sumie caly dzien odczuwam jak chodze i wieczorkiem troche mocniej w sumie
Wysłana -
Czyli jest to jednak problem lokalny a nie globalny, powinieneś się w związku z tym zgłosić na konsultacje do specjalisty. Trzeba przeprowadzić badanie kliniczne a jeśli nie będzie one wystarczające to jeszcze rozszerzyć o badanie obrazowe i następnie dalsze postępowanie.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź