SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol miesni i stawow w spoczynku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9241
Witam wszystkich. Mam problem gdyż ćwiczę silowo około rok czasu udało mi się zbudować troszkę mięśni ale też tłuszczu przybyło. Jednak mam problem taki,że czasem , nie zawsze bardzo bolą mnie mięśnie i stawy ,ale zazwyczaj w nocy lub gdy jestem bez ruchu . Często dzieje się to falowo lub po progresji ciężaru . Wiem ,że tworzą się mikrourazy i ma prawo boleć ale budząc się w nocy moje nogi są bardzo gorące i dosłownie wszystko boli .Kiedy np spaceruje czy ruszam się ból zmniejsza się Może ktoś miał podobny problem ? Nie chcę rezygnować z ćwiczeń i oslabnac całkowicie :( czasem mimo że boli to po prostu przełamuje to ,ale chyba to nie jest normalne ? Śpię długo bo 8 godzin wzwyż więc regeneracja powinna zachodzić prawidłowo.. Dodam,że suplementuje się kolagenem z msm i uwzględnione mam w diecie rosół kolagenowy , golonko indycze , bardzo boję się ze będzie coraz gorzej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
sprawdż morfologię, crp i rf w labie . jak dieta wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Najpierw spróbuj przeanalizować czy za bardzo się nie forsujesz, może za dużo, może za często może za duży ciężar, może za mało regeneracji.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9241
Właśnie już próbowałam zrobić różne zmiany oczywiście minimum cardio tylko spokojne spacery , żeby się nie nadwyrezac ,ale bez poprawy byłam też na samych lekkich ćwiczeniach ale wtedy sila spada mi drastycznie i wracam do punktu wyjścia... Dieta jest , ale nie jakaś bardzo rygorystyczna lekka nadwyżka kaloryczna albo na 0 2 g białka tego pilnuje no i tłuszcze przeważają nad weglami bo łatwiej mi dostarczyć , czasem wpadnie baton czy drożdżówka ,ale bazuje na nieprzetworzonych pokarmach . Suplementuje Wit d , ashwagande, kolagen i resztę witamin czerpie z naturalnych produktów , pije też siemię lniane. Czasem odchodzi apetyt kiedy tak wszystko boli i mam wrażenie ,że jak przestanę ćwiczyć ,bo robiłam nieraz przerwy to jest jeszcze gorzej więc bardzo z tym walczę o sprawność .. Badania będę robić , muszę bo już jestem w totalnej kropce
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jakies uczucie osłabienia , senności w ciagu dnia ? Należałoby zrobić podstawowe badania na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9241
Tak , bardzo często senność i nie jest to związane ze skokami insuliny, bo odzywiam się zdrowo , ale mogę sobie pozwolić na dzemki w ciągu dnia więc nieraz po prostu zasypiam. Najgorzej jest mi wstać wtedy naprawdę czuje się jak stara babcia :/ zauważyłam ,że po np takim lekkim pedałowaniu na rowerze czy spacerach jest ok ale jak daje interwały i siłowe to po prostu Noe wiem co się dzieje:/ dzięki będę robić badania nie wiem jednak czy udać się do reumatologia czy do neurologa . Dzięki za wskazówki.. Boję się też ,że może to po prostu mam po kuracji izotekiem która przeszłam 3 lata temu , boję się iść do lekarza , bo jak powie mi ,że nie mogę ćwiczyć to zalamka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
po izo możliwe, ale nie ma co zgadywać. Generalnie jest mało schorzeń, które zabraniają trenować - mimo że lekarze często twierdzą inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9241
Ja też tak myślę dlatego cały czas próbuje żeby jakoś wyjść na prostą jakoś podświadomie czuje ,że gdybym sobie odpuscila byłoby jeszcze gorzej , pewnie masa mięśniowa spadlaby i siła całkowicie :/ Nie będę już gdybac zobaczę może zrobią mi przeswietlenie to będzie wiadomo czego brak i jak działać ... Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zacznij od podstawowych badań może się okazać że już będzie punkt zaczepny , bo 'objawy' są bardzo ogólne i mogą dotyczyć wielu kwestii.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Morwa biała

Następny temat

Zapalenie oskrzeli i krew we flegmie

WHEY premium