SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol kręgosłupa i pleców.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
Witam.
Mam problem otóż od miesiąca bolą mnie plecy co jakiś czas. Byłem u lekarza stwierdził neuralgie daj mi trosikan i mydocalm... niestety przeszło ale po paru dniach powróciło... później pojechałem z dużym bólem klatki przy ruchach na SPR dostałem ketonal w zastrzyku i pomogło znowu na 2 dni... jakie badania powinienem zrobić ? Co może być przyczyną takich bólów w plecach jakby nerwowo napieciowych.... Jakie badania gdzie się udać ?? Bo co chwilę eksperymentuje nowe leki... nie mam żadnych objawów oprócz boli przy uginaniu pleców. Mam 24 lata.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
nie napisałeś o jaki odcinek kręgosłupa chodzi, czy aby nie rozpoczęło się od jakiegoś urazu itp. - więcej informacji. miałeś choćby zwyczajne rtg wykonane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
Piersiowy.... właśnie rozpoczęło mi się to po grypie bo miałem grupę ale byłem na poligonie w wojsku... od tej pory bolą mnie plecy przy zgieciach i nie raz jak wezmę głębszy oddech... boję się że to jakiś rak czy coś... tyg idę w środę na piersiowy robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Za jednym i drugi razem dostałeś tylko leki p/bólowe oraz p/zapalne czy podczas wizyty miałeś chociaż przeprowadzone badanie fizykalne czy poprostu leki i dziękuje ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
tylko leki... jedynie posłuchał mi serca i to wszystko i kazał poruszać rękami czy mogę normalnie ruszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Udaj się do specjalisty który normalnie CIe przebada i przeprowadzi terapię lub ją zleci. Lekarz ortopeda , osteopata, fizjoterapeuta. Skąd jesteś może będę mógł kogoś polecić sprawdzonego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
Tarnowskie Góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Poszły namiary na świetnego specjalistę w wiadomości prywatnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
Dostałem mydocalm i ofen... od lekarza rtg wzorowe bralbys to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W fazie ostrej bezpośrednio przy odczuwaniu dolegliwości możesz brać natomiast musisz mieć świadomość że to nie leczy a działanie doraźne objawowo , jak odezwiesz się do osoby co poleciłem już będzie wiedziała co z Tobą robić i jakie zalecenia dawać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból wokół obojczyka przy wyciskaniu leżąc

Następny temat

Choresterol- wynik badań

WHEY premium