SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolące stopy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42
Siema, mam pytanie co zrobić by pozbyć się bolących stop? Ostatnio byłem na dni próbnym na stacji paliw i po 6 godzinach stania myślałem, że mi stopy wypali.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Rozlane po całej stopie, czy w jakimś konkretnym miejscu? Z bezpiecznych zaleceń to okłady, rolowanie (w tym również stopy np. piłeczką), delikatne rozciąganie. No i przede wszystkim poszukać przyczyny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42
WnMPapa
Rozlane po całej stopie, czy w jakimś konkretnym miejscu? Z bezpiecznych zaleceń to okłady, rolowanie (w tym również stopy np. piłeczką), delikatne rozciąganie. No i przede wszystkim poszukać przyczyny


Od środka stopy w stronę pięty najbardziej odczuwalny jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Po pierwsze odpowiednie obówie, jak masz jakieś trampki itp to cienka podeszwa nie jest dobra przy długim staniu, ja osttanio stałem przez 8 godzin i porażka też mnie bolały.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
kwestia co jest przyczyna bolu. ja mialem odciski typowe pod stopami, ktore byly tak grube, ze naciskaly na unerwienie dajac bul, czy dretwienie samej stopy. musisz isc do kogos kto przyjrzy sie sklepieniu i byc moze nakieruje na ewentualne rozwiazanie.
ja pozbylem sie klopotu za 50zl w kosmetyczki, ktora fezarka usunela zgrubienia. chodizlo sie jak po chmurce pozniej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Opisz dokładnie w czym problem, miejsce wystąpienia dolegliwości , czy wystąpił po raz pierwszy, po jakim czasie , rodzaj bólu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zabieg a przerwa na siłowni=spadki?

Następny temat

Spadek libido

WHEY premium