SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bokserzy w mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Czy znacie jakis zawodnikow ktorzy walczac w stojce tylko boksuja lub kieruja sie tym stylem w walkach mma(dobrze wybraniaja parter I walka praktycznie toczy sie tylko w stojce). Wymiencie nazwiska o ile sa. Wszedzie muay thai. Bjj, zapasy,judo I teraz modne karate. Ale bokserow dobrych w mma malo na razie wiem tylko o jednym.

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Junior dos Santos - jak dla mnie wciąż jeden z najlepszych i najbardziej finezyjnych bokserów w MMA, aczkolwiek moim zdaniem walczy za technicznie jak na MMA

jego troche przeciwieństwem jest Miocic - znacznie mniej teczhniczny, ale lubi wchodzic w bojki i wywierac presje i jak na razie swietnie mu to wychodzi, duzo KO, choc ciezko go nazwac takim typowym dobrym technicznie bokserem

poza tym : Mark Hunt, Aderson Silva (choć ten bardziej muay thai), Vitor Belfort z początków kariery (teraz tez juz bardziej kickbokser), Diazy, Conor

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bracia Diaz i Conor :)

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
745906
... Ale bokserow dobrych w mma malo na razie wiem tylko o jednym.

O kim?
Bo najlepszy to był James Toney.
Art. Jimmerson do 1994 też był niezły.


Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2017-01-14 08:56:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Junior dos Santos - chyba najbardziej znany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
bokserzy czy dobrze boksujący w MMA? bo to różnica.
zawodowi bokserzy niechętnie wchodzą do octagonu. Większość pogubiła by się w klinczu. Nawet Ci z ciężkiej wagi nie są atletyczni na tle judoków czy zapaśników, co nie zmienia faktu, że jak ktoś umie dobrze boksować to połowa roboty zrobiona.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Cynik75 Z naszego podwórka Kamil Łebkowski Fen. Obejrzyj walke z hallmanem I reszte na yt. Jeszcze Kimbo slice cos w mma probowal rekord mial nawet nienajgorszy 5/2 I to nie z leszczami bo np z james thompson. Antek nie mowie o walkach typu bokser vs mma ale o takich przekrojowo przygotowanych czyli np boks z bjj lub boks zapasy .


Zmieniony przez - 745906 w dniu 2017-01-14 10:02:26

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łebkowski to słaby przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Ja uwazam inaczej przeciez wiecej boksuje niz bawi sie w parter

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
boks + zapasy
boks + bJJ

mistrzostwo - wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ostateczne forma zawodnika to prawdopodobnie zapasy Khabiba + boks np Conora i jeszcze jakieś kopnięcia

Z zawodowych bokserów to jeszcze Mayorga próbował tutaj swoich sił. I walczący z nim w stójce nie padali jak muchy... to oznacza że boks musi być odpowiednio przystosowany pod mma

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Puar nie chodzi mi o chamskich bokserów. Jak już ktoś wspomniał oni lubią klincz półdystans. (odrazu nie mówie że nie ma takich co na dystans walczą). Boks pod mma przede wszystkim różni się tym że praktycznie nie ma podwójnej gardy i że pozycija wygląda inaczej jest obniżona i nogi są inaczej skierowane. Co do gardy nie widziałem jeszcze odważnego żeby się za podwójną bronił przypomniany wczesniej kimbo slice tez miał walki zawodowe w boksie a tam podwójna garda to jedna z lepszych obron kiedy brak sił. W mma walczył inaczej. Zmierzając do końca mojej bezsensownej wypowiedzi w pytaniu chodzi mi o dobrze operujących rękoma zawodników. Wręcz ustawiających sobie scenariusz walki pod walkę rękoma (dla dowcipnisiów chodzi mi o przewidywanie ruchów obrony parteru itp. a nie ustawianie scenariusza walki poprzez jej sprzedanie ). Więc jak ktoś by znał jeszcze jakiś wirtuozów pięściarstwa w mma to proszę pisać.

Sila!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 208: Holm vs de Randamie, Jacare vs Boetsch

Następny temat

Jaki rozmiar suspensora

WHEY premium