SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

Bokserzy w mma

Wysłana -
Czy znacie jakis zawodnikow ktorzy walczac w stojce tylko boksuja lub kieruja sie tym stylem w walkach mma(dobrze wybraniaja parter I walka praktycznie toczy sie tylko w stojce). Wymiencie nazwiska o ile sa. Wszedzie muay thai. Bjj, zapasy,judo I teraz modne karate. Ale bokserow dobrych w mma malo na razie wiem tylko o jednym.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Bracia Diaz i Conor :)
Wysłana -
745906
... Ale bokserow dobrych w mma malo na razie wiem tylko o jednym.

O kim?
Bo najlepszy to był James Toney.
Art. Jimmerson do 1994 też był niezły.


Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2017-01-14 08:56:01
Wysłana -
Junior dos Santos - chyba najbardziej znany
Wysłana -
bokserzy czy dobrze boksujący w MMA? bo to różnica.
zawodowi bokserzy niechętnie wchodzą do octagonu. Większość pogubiła by się w klinczu. Nawet Ci z ciężkiej wagi nie są atletyczni na tle judoków czy zapaśników, co nie zmienia faktu, że jak ktoś umie dobrze boksować to połowa roboty zrobiona.
Wysłana -
Cynik75 Z naszego podwórka Kamil Łebkowski Fen. Obejrzyj walke z hallmanem I reszte na yt. Jeszcze Kimbo slice cos w mma probowal rekord mial nawet nienajgorszy 5/2 I to nie z leszczami bo np z james thompson. Antek nie mowie o walkach typu bokser vs mma ale o takich przekrojowo przygotowanych czyli np boks z bjj lub boks zapasy .


Zmieniony przez - 745906 w dniu 2017-01-14 10:02:26
Wysłana -
Łebkowski to słaby przykład
Wysłana -
Ja uwazam inaczej przeciez wiecej boksuje niz bawi sie w parter
Wysłana -
boks + zapasy
boks + bJJ

mistrzostwo - wiadomo
Wysłana -
Ostateczne forma zawodnika to prawdopodobnie zapasy Khabiba + boks np Conora i jeszcze jakieś kopnięcia

Z zawodowych bokserów to jeszcze Mayorga próbował tutaj swoich sił. I walczący z nim w stójce nie padali jak muchy... to oznacza że boks musi być odpowiednio przystosowany pod mma
Wysłana -
Puar nie chodzi mi o chamskich bokserów. Jak już ktoś wspomniał oni lubią klincz półdystans. (odrazu nie mówie że nie ma takich co na dystans walczą). Boks pod mma przede wszystkim różni się tym że praktycznie nie ma podwójnej gardy i że pozycija wygląda inaczej jest obniżona i nogi są inaczej skierowane. Co do gardy nie widziałem jeszcze odważnego żeby się za podwójną bronił przypomniany wczesniej kimbo slice tez miał walki zawodowe w boksie a tam podwójna garda to jedna z lepszych obron kiedy brak sił. W mma walczył inaczej. Zmierzając do końca mojej bezsensownej wypowiedzi w pytaniu chodzi mi o dobrze operujących rękoma zawodników. Wręcz ustawiających sobie scenariusz walki pod walkę rękoma (dla dowcipnisiów chodzi mi o przewidywanie ruchów obrony parteru itp. a nie ustawianie scenariusza walki poprzez jej sprzedanie ). Więc jak ktoś by znał jeszcze jakiś wirtuozów pięściarstwa w mma to proszę pisać.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź