SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks w domu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 249
Siemka mam 13 lat i chciałbym was poprosić o jakieś ćwiczenia wprowadzające do boksu.Jako iż mam dość dobre uderzenie prosiłbym o jakieś ćwiczenia ,,wzmacniające" uderzenie oraz poprawiające reakcję.Z góry dziękuję





Zmieniony przez - kkos123 w dniu 2018-03-23 20:28:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
W domu się sam nic nie nauczysz.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idź do klubu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 249
chodzi mi o ćwiczenia wytrzymałościowe itp jak coś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 258
Pompki na uszach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Jak juz napisano. Chcesz sie nauczyc boksu, idz do klubu. Samemu w domu więcej problemów będzie niż korzyści

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 249
Ja rozumiem,ale troszeczkę źle sformuowałem chodziło mi o ćwiczenia wytrzymałościowe,szybkościowe,ponieważ wiem,że techniki się nie naucze i własnych błędów nie skoryguję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij biegać, trenuj z własną masą ciała.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 651
Ćwiczenia wprowadzające do boksu powinny być wykonywane pod okiem trenera ale we własnym zakresie możesz wykonywać walkę z cieniem, skakać na skakance, boksować z obciążnikami lub hantelkami i wzmacniać swój korpus oraz górne partie jak napisano wyżej ćwiczeniami z własną masą ciała a nawet uczyć się podstawy jaką jest poruszanie się po ringu (o tym masz sporo filmików na yt). Z biegiem czasu polecam Ci zapisać się do klubu i dalej rozwijać. Pozdrawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 249
Dziękuje wszystkim za porady :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
K.L Sport
Ćwiczenia wprowadzające do boksu powinny być wykonywane pod okiem trenera ale we własnym zakresie możesz wykonywać walkę z cieniem, skakać na skakance, boksować z obciążnikami lub hantelkami i wzmacniać swój korpus oraz górne partie jak napisano wyżej ćwiczeniami z własną masą ciała a nawet uczyć się podstawy jaką jest poruszanie się po ringu (o tym masz sporo filmików na yt). Z biegiem czasu polecam Ci zapisać się do klubu i dalej rozwijać. Pozdrawiam :D


Jak ma robić walke z cieniem jak nie ma pojęcia o technice?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karate - relacja ze startu w MPP 2018

Następny temat

Początki boksu.

WHEY premium