SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks- pomoc

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2
Witam , mam 18 lat , od 5 miesięcy uczęszczam do klubu bokserskiego na treningi ( wiem że w tym wieku raczej mistrzem nie zostanę ) bardzo mi się podoba i teraz żałuje że nie zacząłem wcześniej ( mieszkam na wsi i mam problemy z dojazdem ok. 45km do miasta ) , mój przykładowy tydzień wygląda następująco :
Pon : trening boks 1,5h
Wt: Sparingi
Śr: trening boks 1,5h
Czw: nie mam treningu , więc biegam ok 45min.
Piątek: trening boks 1,5h
Sob: bieganie
Ndz : wolne

Mam następujące pytanie , czy mógłbym do treningów dorzucić codziennie poranny rozruch ( 25 min biegu , 3r. po 3min skakanki , 3r. po 3min. walki z cieniem , pompki + brzuszki i na końcu rozciąganie ) ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mógłbyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki leciutki trening powinien być neutralny dla regeneracji, ale zaczął bym bez pompek na wszelki wypadek. To co napisałeś potraktuj jako docelowy trening, a zacznij delikatniej. Niech się organizm przyzwyczai.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Pompki i brzuszki są moim zdaniem zbędne.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pietrosiek253
Pompki i brzuszki są moim zdaniem zbędne.


Taka była moja pierwsza myśl, ale pomyślałem, że może za mało robią na treningach. Różnie to bywa w klubach. Często brakuje czasu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Poczytaj o treningach obwodowych pod boks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Robienie tego wszystkiego w formie obwodów/stacji mogło by być ciekawym rozwiązaniem.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Niegocin
Robienie tego wszystkiego w formie obwodów/stacji mogło by być ciekawym rozwiązaniem.


Oczywiście że tak, to jest podstawa jak trenuje się sporty walki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ - Trening + Dieta + Suplementacja

Wiecej