SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boję się dostać w papę

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 440
Siemka wszystkim.
Mam problem jak byście mogli się domyślić, zacznę od początku, mam 15 lat, ważę 68,5 kg, wzrost 180 cm. Otóż tak, że od kilku miesięcy zaczyna się do mnie taki
sku***el, jest chudszy ode mnie i trochę mniejszy o 5/7 cm, i chcę się ze mną bić (jestem człowiekiem nie do walki, choć chciałbym to przełamać), mam chore oko,
ponieważ mam w nim ciśnienie. Teraz pytanie do was jak do przełamać "strach", po prostu nie mogę go uderzyć w twarz (choć bym to chciał) trenuję sobie w domu kickboxing, gardę umiem trzymać, kondycja nie taka zła. Ehh pomóżcie, bo chłop nie da mi spokoju ^.^


Zmieniony przez - Mingo132 w dniu 2018-06-12 14:34:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
georgu
grind
A ja sie nie boje. Morda nie szklanka.


Powiedz to Cyborgowi. Po walce z MVP na pewno uwierzy


Good point
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 49
Niektórzy po prostu nie są do tego stworzeni, więc lepiej sobie odpuść a trening w domu sportów walki mało się ma do prawdziwej sali
1

Zawodnik klasy N w formule K1 do +70kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 440
Kurcze, ale powiem ci, że kiedyś się biłem i podobało mi się to, ale teraz to jakaś blokada mi się włączyła ;c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mingo132
...pytanie do was jak do przełamać "strach", po prostu nie mogę go uderzyć w twarz (choć bym to chciał) trenuję sobie w domu kickboxing, gardę umiem trzymać, kondycja nie taka zła. Ehh pomóżcie, bo chłop nie da mi spokoju ^.^
Uderz go w brzuch
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Załatw gaz pieprzowy i po twarzy go. Wtedy go nie uderzysz
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Po co się bić? Jak będzie sapał łapiesz za kołnierz, przypierasz do ściany i wypłacasz liście albo wykręcasz ucho. Pokaz fizycznej siły bardzo dobrze pacyfikuje takich gnojów. jak go sponiewierasz na oczach wszystkich to nie ważne jak się będzie później odszczekiwał, Ty będziesz mieć psychiczną przewagę.
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tego się nie da wytłumaczyć, nikt chyba nie chciał by dostać w pape, jedyna rada sztuki walki, sparingi itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 440
To wychodzi na to, żebym sparingi z kumplami rozgrywal i dostawał w pape, żebym ustatkowal się psychicznie. To też dobry pomysł co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Ustawiane sparingi z kolegami na niewiele się przydadzą w przypadku konfrontacji w realnej walce, ale zawsze warto trenować.. wtedy wiesz że trenujesz z kolegami, a jak dojdzie do realnej sytuacji w której zagrożenie będzie prawdziwe to możesz wymięknąć. Jesteś w najgorszym wieku - nie odpowiesz to możesz zostać potraktowany jak "cienias" a samoocena w tym wieku i wpływ rówieśników na Twoją psychikę jest na pewno duży jak u każdego w tym okresie. Gdybyś był starszy to bym Ci odradzał bójkę bo wtedy to już się ma w pompce opinie innych ludzi chyba że ktoś atakuje Ciebie bezpośrednio i zagraża Tobie lub komuś z Twoich bliskich. Musisz ocenić czy ten koleś jest na prawde silny psychicznie czy tylko zgrywa kozaka bo w tym wieku widziałem i takich i takich. Jak tylko udaje twardego, to sprzedaj mu liścia złap za szmaty i przyduś na ziemi jeżeli jesteś większy i silniejszy od niego. A i konsekwencji prawnych za lekkie poturbowanie kolegi nie będziesz miał gdyby temat rozszedł się po całej szkole. Jeżeli to prawdziwy cwaniak, to staraj się go unikać bo zaliczysz zgreda na 90% i atakuj z całej pary tylko wtedy jeżeli Cię zaatakuje, kopnięcie frontalne w splot powinno w tym wieku załatwić sprawę a takie uderzenie zawsze możesz wykonać bez względu jak by do Ciebie leciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sparingi nie są od dostawania w papę, jakiś zasady zdrowego rozsądku to obowiązuja

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 440
Powiem Ci, że przydazyla mi się taka sytuacja 2 dni temu, że podszedł do mnie i zaczął mnie pchać i się pruć, popychal mówił, żebym go j**n**, ale ja odpowiedziałem po co? Wtedy zaczął mnie wyzywać od cieniasa, a ja tylko machnalem na to ręka. Ale boję się, że to przyniesie za sobą skutki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 44: The Game - wyniki walk

Następny temat

Kickboxing i trening fbw?

WHEY premium