SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boisko Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 201
Witam
Jest to mój pierwszy temat, pytanie kieruje do kogoś kumatego w tych sprawach a więc wygląda to tak, mam zamiar zrobic boisko piłkarskie znaczy juz jest ale chce je zmodernizowac jakby co powinienem zrobic krok po kroku, boisko jest nierówne są w nim dziury, trawa jest wyryta, od czego zacząć?

CRAXOHOLIC

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 411
ziemia i walec ;D

TRENING CZYNI MISTRZA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 201
aha czyli trzeba by było nawieść ziemi, zwalcowac i zasiać trawe, ziemi akurat nie mam z kąt wziąść, a może dało by się łopatą cos zdziałać?

CRAXOHOLIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 868
Ja osobiście zamówiłem traktor , a że boisko (stały się nim pola , spore [65x28] w ogródku) to traktor to raz dwa "zmielił" , następnie (zasiana trawka) to jakoś jeszcze równał czy coś i potym traktor z walcem i ładnie wszystko równiutko , a że była wtedy bardzo dobra pogoda to w 10 dni zaczęła trawa puszczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10
Warto także zainwestować w piłkochwyty na boisko. Kiedyś zamawiałem na , mają tam korzystną ofertę.


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2018-06-14 06:38:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XIII)

Następny temat

wszystko o odnowie biologicznej w piłce nożnej

WHEY premium