SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bloker Kortyzolu co zamiast Driven Sports Lean Extreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3775

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

aktualnych fotek brak

Wiek

33

Waga / wzrost

86

Staż treningowy

ogólnie 2 lata z przerwami, aktualnie 7 miesięcy bez przerwy

Cel cyklu

MASA !!!

Stosowane już wcześniej suplementy

Kreatyna Fitmax Creapur
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Za 2 tygodnie kończę cykl na kreatynie i oczywista sprawa, że trzeba sobie zrobić przerwę od krety.
Więc na następny cykl robię sobie combo booster teścia+bloker kortyzolu+ inhibitor aromatazy

Teraz mam pytanie odnośnie blokera kortyzolu. Chciałem sobie kupić zestaw z DRIVEN SPORTS a mianowice (Active Extreme+Triazole+Lean Extreme) lecz ten bloker kortyzolu Lean Xtreme to jest spalacz :(
U mnie jeszcze nie czas na spalanie bo nie ma czego więc mam pytanie czy możecie polecić jakiś bloker kortyzolu który nie jest spalaczem.

Dzięki za zainteresowanie i SOG-i czekają dla pomocnych


PzDr


EDYCJA:
Kurcze kurde przez pomyłkę wysłałem zapytanie nie wypełniając do końca ankiety, a teraz nie wiem jak ją edytować(wypełnić do końca )
Tutaj dokończę ankietę:
Waga: 86kg
Wzrost: 193 cm
Cel cyklu: MASA !!!
Staż treningowy: 2 lata z przerwami, obecnie 7 miesięcy bez przerwy
Stosowane wcześniej suplementy: Kreatyna Fitmax Creapure, BCAA Purple Wraath, Orange Traid, Olej lniany, Magnezin,
Dieta: 4200 kcal (B: 263g, WW: 368g, T: 187g)
Finanse na cykl: Nie ograniczone





Zmieniony przez - gregormusic w dniu 2014-04-20 19:50:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mogę już edytować poprzedniego postu więc leci kolejny.

Znalazłem PES Erase Pro który blokuje kortyzol i jest jeszcze antyestrogenem, zbiera świetne recenzje i na to się zdecyduje zamiast Triazole
A za booster teścia pójdzie AI Stoked

Temat do zamknięcia
PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak mam ten temat przeczytany.
Nawet się w nim dopisałem lecz nikt tam nie odpowiada.
A rekomendacje od SOLAROS co do produktów są z 2010 roku ;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
nie wiele sie zmienilo pod katem blokerow kortyzolu, malo tego, osoby siedzace glebiej w temacie, odbiegaja od jego obnizania, ze wgledu na sygnal ktory daje w organizmie, sygnal stresowy, odpowiedz na stres-zwiekszony anabolizm
brak stresora, brak anabolizmu

takie OGROMNE uproszczenie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Tomcio za odpowiedzi, a możesz konkretnie podać dobry(najlepszy) bloker kortyzolu który nie będzie typowym spalaczem, proszę ;)

PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ja mialem kiedys z body factory od chlopakow, nie pamietam nazwy, moze poszukaj tam w targowisku u nich?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ehhh, nie chcę się rejestrować na kolejnym forum, a ich szukajka nic nie wypluła po haśle "kortyzol" "bloker kortyzolu".
Byłbym ci bardzo wdzięczny za podanie jaki suplement w zastępstwie tego Lean Extreme bo nie chcę spalacza


PzDr

Zmieniony przez - gregormusic w dniu 2014-04-20 21:35:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
ale nie jest ci od zupelnie do niczego potrzebny. Bo niby w jakim celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mały MIS84 po przeczytaniu tego artykułu https://www.sfd.pl/***_Hardkorowy__NIEHORMONALNY__zestaw_suplementów!-t638787.html 

wybrałem wariant booster teści+bloker kortyzolu+ inhibitor aromatazy

więc potrzebuje bloker kortyzolu, ale nie chcę spalacza bo celem jest masa


PzDr



Zmieniony przez - gregormusic w dniu 2014-04-20 21:43:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
ale zestaw bez niego tez bedzie zupelnie kompletny. Wg mnie bloker jesli wogole potrzbeny na ostrej redukcji lub np jako dodatke do pct. Ale na masie? za cholery. Tu dieta dopieta na 110% dziala antykotyzolowo

druga sprawa napisal ci tomQ - kortyzol jest tez potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ogolnie takie kombo bardziej sprawdza sie na redukcji pod koniec.
na masie jedyne co to poczujesz lepsza regeneracje, lepsze libido i samopoczucie, sylwetkowo malo bedzie widoczne.

osobiscie na masie bym nie dawal w ogole takiego zestawu, cyba, ze pct...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna tylko w DT ?

Następny temat

smacznego jajka

WHEY premium