SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Blokada w pachwinie (ból przy rozciąganiu przywodzicieli)

Wysłana -
Tak jak w temacie. Podczas rozciągania przywodzicieli w lewej pachwinie w pewnym momencie mam ból. Nie jest to ból wynikający z rozciągania tylko taka jakby blokada. Rok temu skończyłem grać w piłkę i przez ten rok za bardzo nie biegałem ani nie obciążałem nóg.
Miał ktoś coś podobnego? Jakieś ćwiczenia na to? Dodam, że miednice mam sprawna, nie jest zrotowana i zauważyłem, że siad plotkarski mogę zrobić tylko na jedną stronę

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zapomniałem jeszcze napisać, że przy rozciąganiu ból promieniuje do zewnętrznej strony kolana.
Wysłana -
Gdzie dokładnie to czujesz i w jaki sposób (jako impuls nerwowym , dretwienie , mrowienie ?) Przy których dokładnie ćwiczeniu rozciągającym przywodzicile oraz czy jest coś na codzień odczuwalne albo przy jakichkolwiek innych czynnościach ?
Wysłana -
Siedząc, stopy złączone, nogi zgięte (prawa w prawo, lewa w lewo). Odczuwam to jakby mi się już skończył zakres ruchu, a wiem, że na pewno dalej można rozciągnąć. Wtedy powstaje ból od stawu biodrowego ciągnący się do zewnętrznej strony kolana
Wysłana -
To wychodzi jeśli dobrze Cie zrozumiałem że jest podwyższony tonus mięśniowy i to manifestuje się bólem oraz ograniczeniem funkcji w postaci zakresu ruchu , byłeś z tym u fizjoterapeuty ?
Wysłana -
Do zamknięcia. Rolowałem się i pomogło. Wychodzi na to, że miałem strasznie spięte mięśnie i tyle :D Dzięki za pomoc
Wysłana -
Nie ma potrzeby zamykać temat spadnie na dalsze strony z czasem, najważniejsze że pomogło
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź