SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokada w pachwinie (ból przy rozciąganiu przywodzicieli)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 189
Tak jak w temacie. Podczas rozciągania przywodzicieli w lewej pachwinie w pewnym momencie mam ból. Nie jest to ból wynikający z rozciągania tylko taka jakby blokada. Rok temu skończyłem grać w piłkę i przez ten rok za bardzo nie biegałem ani nie obciążałem nóg.
Miał ktoś coś podobnego? Jakieś ćwiczenia na to? Dodam, że miednice mam sprawna, nie jest zrotowana i zauważyłem, że siad plotkarski mogę zrobić tylko na jedną stronę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 189
Zapomniałem jeszcze napisać, że przy rozciąganiu ból promieniuje do zewnętrznej strony kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Gdzie dokładnie to czujesz i w jaki sposób (jako impuls nerwowym , dretwienie , mrowienie ?) Przy których dokładnie ćwiczeniu rozciągającym przywodzicile oraz czy jest coś na codzień odczuwalne albo przy jakichkolwiek innych czynnościach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 189
Siedząc, stopy złączone, nogi zgięte (prawa w prawo, lewa w lewo). Odczuwam to jakby mi się już skończył zakres ruchu, a wiem, że na pewno dalej można rozciągnąć. Wtedy powstaje ból od stawu biodrowego ciągnący się do zewnętrznej strony kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To wychodzi jeśli dobrze Cie zrozumiałem że jest podwyższony tonus mięśniowy i to manifestuje się bólem oraz ograniczeniem funkcji w postaci zakresu ruchu , byłeś z tym u fizjoterapeuty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 189
Do zamknięcia. Rolowałem się i pomogło. Wychodzi na to, że miałem strasznie spięte mięśnie i tyle :D Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma potrzeby zamykać temat spadnie na dalsze strony z czasem, najważniejsze że pomogło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej