SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog treningowy matkozaura

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4618

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
Namówiona przez Martucce zakładam swój blog treningowo-treningowy
Na początek ankieta:
Wiek 32
Waga 64
Wzrost 174
Obwód w biuście 93
Obwód pod biustem 81
Obwód talii w najwęższym miejscu 74
Obwód na wysokości pępka 85
Obwód bioder 97
Obwód uda 58
Obwód łydki 32,5
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 2x/tydzień po 3h (siłownia, fitness, aeroby), basen 1x /tydzień 1 h, w domu-bieganie za dziećmi, dźwiganie wózka, dźwiganie zakupów dla całego cyrku, codzienny marsz do i z pracy - 20 min szybkim krokiem w jedną stronę - najczęściej z siatami zakupów 
Co lubisz jeść na śniadanie: jogurty z musli, płatkami, niecierpię mleka, ale lubię wszystko co mleczne-jogurty, sery, twarogi itd.
Co lubisz jeść na obiad : warzywa, rybę, chude mięso, sałatki (z fetą, tuńczykiem), no i niekiedy się poddaję jak mama zrobi super gulasz z super sosikiem albo zrazy wołowe,
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : góra czekolady-nie jem kolacji w dni nietreningowe, ale bez czekolady o 18-19 to nie przeżyje wieczoru
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: obecnie super - dawno temu uraz kręgosłupa-odcinka lędźwiowego
Preferowane formy aktywności fizycznej : dokładnie to co robię to lubię robić-2, 3 lata temu chodziłam wyłącznie na siłownię, obecnie polubiłam fitness prowadzone przez jedną instruktorkę (kupę czasu zajęło mi wyszukanie czegoś bo większość tych zajęć mnie nudzi), a potem idę na siłownie -kiedy już jest tam mniej osób
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: kiedyś jakiś spalacz tłuszczu-chyba ze 3 lata temu
Stosowane wcześniej diety: żryj połowę - stosowana z mniejszym lub większym samozaparciem

Moim planem minimum na ten rok jest: zrzucenie 9 cm w udach  oraz niepoddanie się presji otoczenia (powinnaś poprasować, ugotować obiad na jutro, naprawdę nie wiem po co ci ta cała siłownia) i dbanie o wyrwanie czasu dla siebie, próbuję przeorganizować swoje życie co by w sobotę dołożyć 3 dzień siłowni

Zdjęcia sylwetki nie jestem w stanie wkleić-niezbyt lubię siebie oglądać, a dokładniej to niecierpię, może za jakiś czas nabiorę odwagi 

Co do moich treningów - to ostatnio mam wrażenie że się pogubiłam
Problem polega na tym, że na siłowni jest pełno luda-a ja idę na siłkę także by odpocząć psychicznie od chaosu.
Obecnie zaczęłam więc chodzic też na zajęcia fitness - piłki, TBC, ABT no i oczywiście SPINN. Po tych zajęciach idę na chwilę na siłownię - ale tylko robię wykroki na mięśnie ud i pośladków i brzuszki.

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
bardzo bardzo polubiłam piłki - zaczęłam na nie chodzić w 3 ciąży i naprawdę do samego końca ćwiczyłam - omijając oczywiście ćwiczenia na mięśnie brzucha (robiłam w tym czasie powtórki na mięśnie kegla - co zaowocowało 3 sekundowym porodem
wczoraj zrobiłam sobie trening A na siłowni, potem pól godziny odpoczynku i na ćwiczenia z piłkami poszłam

Jakie ćwiczenia najlepiej robić żeby wyszczuplić moje monstrualne uda?

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Moim planem minimum na ten rok jest : zrzucenie 9 cm w udach
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, biust






Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-12-22 09:24:29

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Chcesz mieć <50cm w udach przy swoim wzroście?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Moim planem minimum na ten rok jest : zrzucenie 9 cm w udach

to chyba byś musiała przez ten rok żyć o wodzie i treningach


góra czekolady-nie jem kolacji w dni nietreningowe, ale bez czekolady o 18-19 to nie przeżyje wieczoru

ale to nie działa w tą stronę pełnowartościowa kolacja jest wskazana, natomiast na redukcji czekolada jest zakazana

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
nie, przepraszam, w biodrach bym chciala miec 90 :)a nie w udzie :)
och ja wiem, że kolacja jest wskazana, i wiem, ze nie powinnam jeść słodyczy :)i naprawdę naprawdę się staram

Zmieniony przez - Apolonia w dniu 2010-12-22 13:27:39

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642
Apolonio powodzenia! Trzymam kciuki

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
Dziś po raz pierwszy postanowiłam poćwiczyć w domu. Na siłownię chodzę dwa razy w tygodniu i mimo usilnych prób - nie dam rady więcej....
Jak postanowiłam tak uczyniłam
Znaczy się może uczyniłam to duże słowo
Chciałam poćwiczyć dolną partię - znaczy się moje biodra błędnie w pierwszym poście nazwane udami
seria I
wykroki - obciążenie 5 kilogramów
po 13 wykroku usłyszałam wrzask "eeeeeeeeeeełłłłłęęęęę" co jak sądzę w ustach mego 7 miesięcznego syna znaczyło "rodzicielko moja chcę jeść, czy zechciałabyś mi zrobić?"
Synowi się nie odmawia. Zrobiłam mleko.
wróciłam do ćwiczeń, skończyłam serię
seria II
wykrok 10. Słyszę - "eeeeeeeeeeeeeeee". Córunia. Przyśniło jej się coś. 10 minut tłumaczyłam że jest noc. I nie, nie oglądamy teraz bajek. Nie, nie jemy śniadanka. I nie, nie idzie zaraz do przedszkola
wróciłam co ćwiczeń, skończyłam serię
seria III
przy wykroku 10 myślę sobie - masz jeszcze jedno dziecko, ciekawe co ono nagle zechce.... ale nie, w domu panowała cisza i spokój...
seria dokończona bez przeszkód
Potem poćwiczyłam w spokoju brzuszki
I teraz mam ogromną prośbę do naszych ekspertek działu
chciałabym parę ćwiczeń na uda i pośladki :)
i pytanko jeszcze jedno - ile razy w tygodniu ćwiczyć uda żeby były efekty? i jaki czas tych ćwiczeń powinien być?

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
kto myślał że na tym forum już było wszystko to nie zna życia :):):)
jestem właśnie z Młodym w szpitalu i muszę coś robić żeby nie zwariować
Wzięłam więc hantle i nie mam pomysłów jak je wykorzystać
oprócz wykroków nie znam za bardzo ćwiczeń które można robić na 4 metrach kwadratowych
Błagam o pomoc

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przysiady, przysiady z wyskokiem, burpee, wypady, pompki, invertrovsy, TGU,
chyba starczy

Ale wez, co sie maluszkowi dzieje???? Mam nadzieje ze juz wszytsko wraca do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
Tak, już jest ok, było trochę strachu (i 4 kilo mniej na wadze u mnie)- pneumokoki cholerne
chcę poćwiczyć bo świra absolutnego dostaje zamknięta na paru metrach kwadratowych
Młody jest przekochany, leży w łóżeczku i cieszy ryjka cały czas, więc ja też potrzebuję odpoczynku - a nigdy lepiej nie odpoczywałam niż ćwicząc :)
boziu - nie wiem co to jest burpee, invertrovsy, TGU - ale zaraz się dowiem wpisując w wyszukiwarkę
bardzo bardzo dziekuję

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja 6-8 kg

Następny temat

Życzenia świąteczne :-)

WHEY premium