SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blitzkrieg Rache,czyli rewanż po latach Gwid,Kabo,Kerad

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Temat do rywalizacji Gwida,Kabo,Kerada.
Tu także może rywalizować i wrzucać swoje podejśćia Szajba.


Jest specjalna nagroda dla zwycieżcy-suplementy firmy Iron Horse za kwotę 200 zł-ale pod jednym warunkiem-wszyscy trzej uczestnicy Blitzkrieg muszą wrzucić tu swoje podejścia wg zasad pierwszego Blitzkrieg.

Zasady są dokładnie takie same ,jak dwa lata temu.

Wyciśnięcie największego ciężaru sztangi leżąc na ławeczce na oczywiście jedno powtórzenie:

Wyciskany tak ,jak na zawodach
-czyli filmujemy 3 rosnące podejścia
,nie odbijamy sztangi od klaty-ale też nie zatrzymujemy na klacie,
nie odrywamy bioder od ławki,
nie odrywamy stóp od ziemi i nie przesuwamy ich po ziemi.

Oczywiście przy tych próbach asekuracja jest nieodzowna

Uczestnik,który uzyska najwiekszy zaliczony cieżar-otrzymuje nagrodę od firmy Iron Horse-suple za kwotę 200 zł.

Warunek otrzymania nagrody-biora udział wszyscy trzej nominowani forumowicze do Blitzkrieg.






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti


To chyba najbardziej zażarta walka konkursowa w 2017 roku.

Takie mam wrażenie , a Wy ?

Podobna była kilka lat wcześniej w wymykach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja już czekam w gotowości na siłowni
Gwid, Kerad - dajcie znać czy coś z tego będzie czy poddajecie się bez walki





Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-12-22 12:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boja sie

A tak na serio, troche naiwnym bylo zakladanie, ze sie nagle ujawnia. To tak jakby zorganizowac konkurs dla MaGora i Xzaara (z ktorym juz nie jestem znajomym na fejsie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
fanslaska
Boja sie

A tak na serio, troche naiwnym bylo zakladanie, ze sie nagle ujawnia. To tak jakby zorganizowac konkurs dla MaGora i Xzaara (z ktorym juz nie jestem znajomym na fejsie )
Strzeliłeś focha?
A z Keradem37 jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie strzelilem, po prostu sie rozczarowalem.

A z Darkiem jestem, ostro cisnie, juz mu obciazen zbraklo i kola od samochodu na sztange musi dokladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Widziałem jego filmik z WL 100kg na ileś powtórzeń
Szczupło wygląda gdy kopie w worek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Jakiś czas temu zaporoponowałem całej trójce powtórny Blitzkrieg-więc wiedzą o tym-napisałem teraz w tematach i na fb jak ich złapię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Jak ktoś ma Gwida na fb to napiszcie,że już Blitzkrieg wystartował.
Kerada poinformowałem-na pewno nie odpuści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
A do kiedy ten konkurs? Święta to niezbyt dobry czas na konkurs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kerad37
A do kiedy ten konkurs? Święta to niezbyt dobry czas na konkurs.

31.12.2017 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
kerad37
A do kiedy ten konkurs? Święta to niezbyt dobry czas na konkurs.


Dla takich twardzieli jak Wy każdy czas jest dobry na konkurs
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 4 -Damska figura na wiosnę 2018 z Iron Horse

Następny temat

Czas na trudny wybór dyscypliny Siła vs Kondycja!

WHEY premium