SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blitzkrieg – 90 dni challenge

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 129
Siema,
mam takie postanowienie zeby sprobowac nowej metody na diete i cwiczenia i zobaczyc czy dam sobie rade czy po prostu sie wypale. Mamm 33 lata waze obecnie 114 kg i mam 188 cm wzrostu. Przez zime przytylem okolo 10 kg. Chcialbym przede wszystkim zgubic te kilogramy i zbudowac troche wiecej masy miesniowej.

Nie chodze na silownie od ponad 2 lat – jedyna forma aktywnosci to bieganie – 3 x w tygodniu minimum 10 km, czasami ergonometr wioslarski (jak nie zerwe linki :D) i cwiczenia z Youtube lub roznych innych zrodel.

Dieta
W tamtym roku zrobilem bardzo dobre doswiadczenie Intermitent Fasting oraz dieta grup krwi i chcialbmy to powtorzyc – bede staral sie zachowac ramy jedzeniowe 12 – 20 (3 posilki) oraz starac sie jesc to co jest wskazane dla mojej grupy krwi 0.

Cwiczenia
Jesli chodzi o cwiczenia to chcialbym minimum 5 dni w tygodniu cwiczyc po 2h dziennie tzn. Miec minimum godzine biegania lub innych aerobow i do tego godzinny trening silowo aerobowy.
Co jest wazne – nadal nie chce chodzic na silownie – bede uzywal do cwiczen maty, dwoch hantel, podkladek do robienia pompek I dzis zamowilem slamball I pilke do cwiczen. Ah no tak kupilem sobie w tamtym roku crossrack i mam go w biurze – cos takiego https://www.fitshop.pl/stacja-treningowa-crossrack-kettler-7707-770.

Moze moglibyscie mi pomoc by ustalic jakis mozliwy do wykonania w domu plan treningowy zakladajac ze codziennie chcialbym cwiczyc brzuch plus nogi i inna partie ciala – ramiona, klatka, plecy. Zawsze zostaje mi tez Mark Lauren I jego treningi https://www.ceneo.pl/40103175. 
Mysle ze nie bede mogl codziennie biegac po 10 km I bede zamiennie stosowal ergonometr I plywanie.

Suplemetacja
BCAA 1100 Olympu 10 gram po treningu silowo aerobowym
Chcialbym sprobowac tak zrobic minimum 12 tygodni – 90 dni challenge.

I naturalnie jestescie mi mega potrzebni – chce zebyscie byli swiadkami mojej wygranje lub porazki. :) I pomogli mi w tej nierownej walce!
Mysle ze pierwszy miesiac to bedzie sprawdzanie wlasnego organizmu roznych cwiczen i wlasnej wytrzymalosci.
Wiem ze moze to byc trudne ale licze na swoja silna wole!
Pozdrawiam
Michal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
4 miesiace temu nie bylem ani ogarniety dietetycznie ani fizycznie a zapuscilem sie z czystego lenistwa. Wybacz ze nie prowadze dziennikow codziennych wpisow nie dziele sie swoim zyciem czy dzis jadlem kanapke z szynka czy serem i czy jutro zjem to samo czy cos innego. Jesli stwierdze ze nadszedl czas podzielic sie tym co osiagnolem to zrobie to w jednym wpisie a nie w 1500 z cale roku. Zbieram doswiadczenie ucze sie czytam czasem dodam cos.od siebie ale jak widac niekoniecznie moze to byc zgodne z jakimis zasadami a ze wtracam sie tylko tam z czym walcze przez 4 miesiace to tylko po to by podzielic sie wlasnym spostrzezeniem niekoniecznie jak widac dobrym jestem nowy na forum nie znam wszystkich zasad jeszcze. Jak narazie magazynuje zdjecia UCZE SIE SIEBIE.

Dziekuje za wyrozumialosc przepraszam za bledy

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Słabo to widzę . Jednak życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Stary powiem Ci jednk ja zjerzdzam od 135 kg na 5 posilkach dziennie ..... od 3 dni wydluzylem sobie czas jedzenia do co 4 godz wiec wychodzi mi 1 posilek mniej. Jak Ty masz zamiar jesc 3 posilki dziennie to szacun i wytrwalosci Ci zycze bede sledzic

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Wrzuc sobie jakis dobry zestaw witamin , omega 3,6,9 witamine D3

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Ujmę to tak:
Jeśli niby trzymasz tę wspaniałą cudowną dietę zgodną z grupą krwi i biegasz kilkadziesiąt km a mimo to nadal nadwaga to coś jest nie tak.
Ciekawe jak tu by pomógł zwykły low carb, unormowanie planu dnia, spanie o przyzwoitych porach itd..

Co do treningu: interwały, act, obwodówki z ciężarem własnego ciała i obciążeniem - zamiast tego crossracka zwykła sztanga, zwykły drążek, zwykłe poręcze, zwykły kettel.

I 5x2 godz dziennie pomysł totalnie zbyteczny, poczytaj sobie o treningach typu PHA - zawał po 20 min na 5 prostych ćwiczeniach, bez żadnych cudactw z Ceneo



Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-03-12 18:02:57
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Dobrze napisane ja sam osobiscie robie cwiczenia tylko z ciezarem wlasnego ciala , przysiady , pompki. Polecam tabate tez petarda mi pomoglo bo zjechalem ze 135 na 120 kg

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Od układania treningu masz odpowiedni dział. Bez solidnych treningów siłowych sylwetki nie zmienisz.

https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
"Dobrze napisane ja sam osobiscie robie cwiczenia tylko z ciezarem wlasnego ciala , przysiady , pompki. Polecam tabate tez petarda mi pomoglo bo zjechalem ze 135 na 120 kg" To pokaż moze koledze i nam przy okazji efekty wizualne tego zjechania. Kolega oceni czy o takiej sylwetce marzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Jak bedzie co pokazac to pokaze jeszcze nie zakonczylem dazenia do sylwetki jakiej oczekuje i nie dogryzaj

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Nie dogryzam - ale ponieważ wszędzie używasz argumentów typu "na mnie działa", "ja tak zrobiłem" - to pochwal się osiągnięciami. Jest to naturalna kolej tego typu dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 129
Dziekuje Panowie za wasze rekomendacje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low Fat - redukcja

Następny temat

CZY PO ZAPALENIU BŁONY ŚLUZOWEJ W ŻOŁĄDKU MOGE BRAC BIALKO ?

WHEY premium