SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blender kielichowy?

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
witajcie. Ostatnio wkreciłem się w zdrowe soki i szejki z warzyw (brokuły, szpinak , wszelkie owoce) Chce kupic blender kielichowy z butelkami moze ktos ma jakis do polecenia sam uzywa ? wazne by dał rade twardszym rzeczom i mial butelki w zestawie . Czy taki blender daje rade w mieleniu np kawy ?

cos takiego http://allegro.pl/blender-kieliczowy-800w-2-butelki-2-noze-homekraft-i6765634237.html ??

a moze cos takiego ?? http://allegro.pl/blender-sportowy-sb1000-smoothie-2-butelki-mlynek-i7017283074.html

niby mieli orzechy lód itd


Zmieniony przez - curzon w dniu 2018-02-27 08:40:05

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ten drugi tylko 300w, poszedlbym w cos mocniejszego, jak ten pierwszy, aczkolwiek i 300w powinno dac rade warzywom i owocom

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
dzięki za szybką podpowiedz. ten 1 niby max 800 w maksymalnie. Chce by kruszył też lód do smoothie lub drinka, pytanie czy 300 styknie i czy te ostrza wytrzymają. Fakt ze cena jest smieszna ale dla domowego uzytku. Pytanie głównie do osoób które mają taki sprzęt lub stykały się z nim bo zalezy mi na opinii posiadacza

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ale w trybie turbo ma 800w czyli w tym momencie jest ekstremalnie wysilony, minimum 600 bym szukał
Blender stojący Russell Hobbs 23821-56 poj. 1.5l ma 600W i butelkę, ale nie wiem w czym problem sobie butelkę osobno kupić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja mam jakis najtanszych kielichowy z moca 600w od ponad 2 lat, dalem za niego niecale 7£ i dziala do dzis, kruszy lod i nic sie z nim nie dzieje. tak wiec biorac ten fakt pod uwage, co nie kupisz bedzie git, byle moc byla odpowiednia

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Mam dostęp do dwóch takich blenderów, jeden moc 650W i szklany kielich, drugi 600W i kielich z tworzywa. Obydwa dają radę i mielą wszystko. Ze szklanym jest ryzyko, że się stłucze, plastikowy, że się porysuje i będzie kiepsko wyglądać ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
Dziękuje za info , szukam coś ok 600 wat i znalazłem sencor 1000 wat za 299 i zobaczę go w sklepie jak jest wykonany możliwe ze go kupie

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jeszcze masz oddzielny temat na forum w tym dziale srricte odnosnie polecanych sprzetow kuchennych. mozesz tam zerknac jak cos

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
Kupiłem Sencor Nutri Blender SNB 4301RD , jesli ktoś szuka takiego sprzętu to polecam. Sprawdzone z surowymi warzywami brokuły, ogóry, ale też z szpinakiem baby , pietruszką czyli rzeczami które ciężko się blenduje na gładko. Blenduje wszystkie owoce nie trzeba ich kroić w kostkę tylko tyle by się zmieściły do butelki, W zestawie dwie butelki jedna ok 800 ml druga bodajże 600 ml, są rownież pokrywki w tym jedna a'la szejker. Co ważne , pojemniki nie przeciekają, biore w torbę i do pracy . Blender z łatwośią też kruszy lód, choć trzeba tego pilnować bo szykbo blenduje go na gładko. Kilka ruchów i lód do drinka petarda Bardzo łatwa obsługa, do mycia tylko pojemniki .

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 274 dni Przeczytanych tematów 6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kruche ciasto do tarty

Wiecej