SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Blender kielichowy?

Wysłana -
witajcie. Ostatnio wkreciłem się w zdrowe soki i szejki z warzyw (brokuły, szpinak , wszelkie owoce) Chce kupic blender kielichowy z butelkami moze ktos ma jakis do polecenia sam uzywa ? wazne by dał rade twardszym rzeczom i mial butelki w zestawie . Czy taki blender daje rade w mieleniu np kawy ?

cos takiego http://allegro.pl/blender-kieliczowy-800w-2-butelki-2-noze-homekraft-i6765634237.html ??

a moze cos takiego ?? http://allegro.pl/blender-sportowy-sb1000-smoothie-2-butelki-mlynek-i7017283074.html

niby mieli orzechy lód itd

Zmieniony przez - curzon w dniu 2018-02-27 08:40:05

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ten drugi tylko 300w, poszedlbym w cos mocniejszego, jak ten pierwszy, aczkolwiek i 300w powinno dac rade warzywom i owocom
Wysłana -
dzięki za szybką podpowiedz. ten 1 niby max 800 w maksymalnie. Chce by kruszył też lód do smoothie lub drinka, pytanie czy 300 styknie i czy te ostrza wytrzymają. Fakt ze cena jest smieszna ale dla domowego uzytku. Pytanie głównie do osoób które mają taki sprzęt lub stykały się z nim bo zalezy mi na opinii posiadacza
Wysłana -
Ale w trybie turbo ma 800w czyli w tym momencie jest ekstremalnie wysilony, minimum 600 bym szukał
Blender stojący Russell Hobbs 23821-56 poj. 1.5l ma 600W i butelkę, ale nie wiem w czym problem sobie butelkę osobno kupić.
Wysłana -
ja mam jakis najtanszych kielichowy z moca 600w od ponad 2 lat, dalem za niego niecale 7£ i dziala do dzis, kruszy lod i nic sie z nim nie dzieje. tak wiec biorac ten fakt pod uwage, co nie kupisz bedzie git, byle moc byla odpowiednia
Wysłana -
Mam dostęp do dwóch takich blenderów, jeden moc 650W i szklany kielich, drugi 600W i kielich z tworzywa. Obydwa dają radę i mielą wszystko. Ze szklanym jest ryzyko, że się stłucze, plastikowy, że się porysuje i będzie kiepsko wyglądać ;)
Wysłana -
Dziękuje za info , szukam coś ok 600 wat i znalazłem sencor 1000 wat za 299 i zobaczę go w sklepie jak jest wykonany możliwe ze go kupie
Wysłana -
jeszcze masz oddzielny temat na forum w tym dziale srricte odnosnie polecanych sprzetow kuchennych. mozesz tam zerknac jak cos
Wysłana -
Kupiłem Sencor Nutri Blender SNB 4301RD , jesli ktoś szuka takiego sprzętu to polecam. Sprawdzone z surowymi warzywami brokuły, ogóry, ale też z szpinakiem baby , pietruszką czyli rzeczami które ciężko się blenduje na gładko. Blenduje wszystkie owoce nie trzeba ich kroić w kostkę tylko tyle by się zmieściły do butelki, W zestawie dwie butelki jedna ok 800 ml druga bodajże 600 ml, są rownież pokrywki w tym jedna a'la szejker. Co ważne , pojemniki nie przeciekają, biore w torbę i do pracy . Blender z łatwośią też kruszy lód, choć trzeba tego pilnować bo szykbo blenduje go na gładko. Kilka ruchów i lód do drinka petarda Bardzo łatwa obsługa, do mycia tylko pojemniki .
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź